Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kelly Marie Tran zwraca się do potencjalnego powrotu Gwiezdnych Wojen jako Rose Tico

Po zagraniu Rose Tico w dwóch filmach, aktorka Gwiezdnych Wojen Kelly Marie Tran odniosła się do potencjalnego powrotu do tej roli.

Kelly Marie Tran podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnego powrotu do serii Star Wars. W sequelu The Last Jedi z 2017 roku Tran po raz pierwszy zaczął grać rolę Rose Tico, mechanika współpracującego z Resistance. Powtórzyła rolę w zeszłorocznym The Rise of Skywalker, który zakończył historię kontynuacji trylogii.

Ponieważ była krytyka z powodu braku czasu na ekranie Rose Tico w The Rise of Skywalker, niektórzy fani chcą, aby postać powróciła w pewnym momencie serii. Obejmuje to filmowca Jona M. Chu, który zgłosił się na ochotnika do kierowania serią Rose Tico dla Disney +. Rozmawiając z Colliderem o pomyśle Chu i czy moglibyśmy kiedyś zobaczyć Tran w uniwersum Gwiezdnych Wojen, oto, co miała do powiedzenia aktorka.

Chociaż jej przyszłość w serii jest niejasna, Kelly Marie Tran zgodziła się że Rose jest postacią, która ma o wiele więcej historii do opowiedzenia.

Prawdopodobnie widzieliśmy ostatnią z Tran jako Rose w Gwiezdnych wojnach, ale z aktorką w wielu innych projektach idzie pełną parą. W nowym horrorze Hulu Monsterland można ją zobaczyć jako zaniedbaną kobietę, która odbiera życie swojej najlepszej przyjaciółce. Tran wystąpił także u boku Elizabeth Olsen w dramacie Przepraszamy za stratę na Facebooku. Będzie również wykonywać więcej prac z podkładem głosowym, ponieważ Tran zagra również Val Little w Monsters at Work, nadchodzącej serii spinoff Monsters, Inc. Rozpoczęcie transmisji w Disney + zaplanowano na początek 2021 roku.

W międzyczasie seria Gwiezdnych Wojen będzie nadal się rozwijać wraz z powrotem Mandalorianina w tym miesiącu. Stworzony przez Jona Favreau i z udziałem Pedro Pascala serial stał się hitem natychmiast po debiucie w Disney + w zeszłym roku. Podążając za łowcą nagród Mandalorian, serial jest również znany z przedstawienia światu zjawiska, jakim jest Baby Yoda. Drugi sezon ma zadebiutować na streamerze 30 października.

Biorąc pod uwagę ogromny sukces Mandalorianina, szanse na to, że Tran sprzyja na jeden dzień powrotu do roli Rose Tico w Star Wars seria spinoff. Jeśli chodzi o serię filmów, Taika Waititi została zatrudniona jako reżyser kolejnej wielkoekranowej części serii, wykorzystując scenariusz napisany wspólnie z Krysty Wilson-Cairns. Biorąc pod uwagę stan przemysłu filmowego ostatnio, nie wiadomo na pewno, kiedy zobaczymy ten projekt na dużym ekranie. Możesz przeczytać cały wywiad z Tranem w Collider.

Tytuł oryginalny: Kelly Marie Tran Addresses Potential Star Wars Return as Rose Tico
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: