Wpis powstał dzięki współpracy z:

Harmonogram zdjęć Shazam 2 nie zmieni się pomimo nowej daty premiery w 2023 roku

Warner Bros. znacznie odsunął grę Shazam: Fury of the Gods w ramach ostatniej rundy opóźnień w datach premiery.

Oczekiwanie na Shazam 2 właśnie wydłużyło się o wiele dłużej. Warner Bros. ostatnio dokonał wielu zmian w swoim kalendarzu premier, głównie w odpowiedzi na ponowne zamknięcie swoich kin przez Cineworld, co obejmuje wszystkie lokalizacje Regal w USA.W ramach odpowiedzi nadchodząca kontynuacja DC została przesunięta na lato 2023 r.

Wcześniej Fury of the Gods miało pojawić się 4 listopada 2022 r., po początkowym opóźnieniu od kwietnia 2022 r. Teraz trafi do kin (zakładając, że do tego czasu kina nadal istnieją) 2 czerwca 2023 roku. Przechodząc na Twittera, reżyser David F. Sandberg nie tylko potwierdził wiadomości, ale także je z lekceważeniem, jednocześnie wyjaśniając, że obecne plany filmowe prawdopodobnie się nie zmienią. Oto, co miał do powiedzenia.

Zachary Levi, który powróci w roli tytułowej, wcześniej ujawnił, że obecny plan zakłada kręcenie zdjęć w pierwszej połowie przyszłego roku. Jeśli chodzi o żarty, młodsi członkowie obsady, tacy jak Asher Angel, który gra Billy’ego Batsona, dorastają, gdy mówimy. Roczne opóźnienie jest dla nich znaczące. Dlatego prawdopodobnie kluczowe jest, aby spróbowali sfilmować film tak szybko, jak to możliwe. To da im więcej czasu na postprodukcję. Wiele z pozostałych łupków DC również zostało cofnięte, w tym Batman, który pojawia się teraz w 2022 roku, a także Czarny Adam i Flash. Na razie Wonder Woman 1984 zachowuje grudniową datę premiery. James Gunn’s The Suicide Squad również pozostaje w sierpniu 2021 roku. Minecraft i Dune również zostały opóźnione, a Matrix 4 przesunął się do grudnia 2021 roku.

Szczegóły fabuły Shazam 2 nie zostały jeszcze ujawnione. Podczas DC FanDome udostępniono nieoficjalny plakat i potwierdzono podtytuł Fury of the Gods. Pojawił się też żart, że będzie w nim komik Sinbad. Chociaż dopiero się okaże, czy to był knebel, czy naprawdę będzie częścią zespołu.

Wszystkie te opóźnienia mają związek z faktem, że Tenet i The New Mutants nie zdołali znacząco podbić biznes w kasie. Wiele kin powstało w nadziei, że Tenet będzie pierwszym z serii filmów studyjnych, które są w przygotowaniu. Zamiast tego, film za filmem przesunął się do 2021 roku, w tym główne hity, takie jak Black Widow i No Time to Die. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Variety.

Tytuł oryginalny: Shazam 2 Shooting Schedule Won’t Change Despite New 2023 Release Date
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: