Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jurassic World: Dominion opóźnione do lata 2022

Jurassic World: Dominion został zamknięty w bursztynie, ustawiony na zastój, z którego zostanie uwolniony w 2022 roku, rok od poprzedniej daty premiery. Universal Pictures i Amblin Entertainment oficjalnie przesunęły datę premiery trzeciego filmu z Trylogii Jurassic World na 10 czerwca 2022 r., Przenosząc go

Trylogia bliżej Jurassic World: Dominion została cofnięta o cały rok, do letniej daty premiery w 2022 roku.

Jurassic World: Dominion zostało zamknięte w bursztynie, ustawione na zastój, z którego zostanie uwolniony w 2022 roku, rok od poprzedniej daty premiery.

Universal Pictures i Amblin Entertainment oficjalnie przesunęły datę premiery trzeciego filmu z Trylogii Jurassic World na 10 czerwca 2022 r., przenosząc go z wcześniej ustalonej daty premiery 11 czerwca 2021 r. Przeniesienie nastąpi w tym samym tygodniu w którym inny gigant ze studia Warner Bros. dokonał własnej zmiany w 2022 r., by zrestartować film DC The Batman, i zdjął z harmonogramu planowany na grudzień 2021 r. Czarny Adam, przypuszczalnie również przeznaczony na 2022 r. Rzeczywiście, jak dyrektor Colin Trevorrow wyjaśnia zmianę harmonogramu w tweecie.

„Przez ostatnie trzy miesiące pracowałem z niezwykłą obsadą i ekipą przy filmie, którym nie możemy się doczekać, aby pokazać go światu. Mimo że będziemy musieli trochę poczekać, to wszystko będzie tego warte. Do tego czasu bądźmy zdrowi i opiekujmy się sobą nawzajem ”,

Ponadto nowa data premiery jest wyraźnie widoczna w stopce pierwszego oficjalnego plakatu filmu, jak widać poniżej.

Posunięcie to skutecznie izoluje niedoszły hit Jurassic World: Dominion od zagrażania zdrowiu publicznemu w kinach i uniemożliwia mu przetrwanie letniego, niezadowalającego wyników kasowych ery COVID-a, nawet jeśli stan kryzysu zdrowotnego poprawi się do czerwca, co, miejmy nadzieję, powinno mieć miejsce. Jest to jednak szczególnie intrygujące odkrycie, ponieważ film trafił na pierwsze strony gazet jako pierwszy duży hollywoodzki projekt, który wznowił produkcję, po powrocie do pracy w słynnym brytyjskim Pinewood Studios w czerwcu ubiegłego roku. Jednak Universal cofnął przysłowiową kurtynę po tej wiadomości, pokazując swoje 5 milionów dolarów wydane na środki bezpieczeństwa na planie, które obejmowały lekarzy i pielęgniarki na miejscu, kabiny izolacyjne, wyraźnie wyznaczone „zielone strefy” dla obsady i ekipy, gdzie kręcone są sceny , a mgły antywirusowe nieustannie bombardują cały obszar.

Film, którego akcja ma się teraz w 2022 roku, zakończy obecną trylogię filmową ożywienia serii filmów Jurassic Park, po premierze w 2015 roku z reżyserem Colinem Trevorrow’s Jurassic World, a następnie w 2018 roku w drugiej edycji Jurassic World: Fallen Kingdom, dla której JA Bayona objął stanowisko reżysera w okresie, gdy Trevorrow po ostatecznie zerwanej kadencji nad Star Wars: The Rise of Skywalker. W rezultacie Dominion ponownie zasiada Trevorrow na krześle reżysera, pracując nad scenariuszem, który napisał wspólnie z Derekiem Connolly i Emily Carmichael, właściwie kończąc ożywiającą franczyzę trylogię filmową, którą uruchomił.

Oczywiście film odegra przełomową fabułę, która miała miejsce pod koniec Upadłego Królestwa, w którym sklonowane dawniej odizolowane na wyspie dinozaury zostały wypuszczone na cywilizowany świat. Ponadto film będzie miał przed kamerą kilka głównych gwiazd absolwentów franczyzy z powracającymi głównymi gwiazdami Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, do których dołączą główne trio oryginalnego Parku Jurajskiego z 1993 roku, Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum, którzy ponownie wcielą się odpowiednio w role Alana Granta, Iana Malcoma i Ellie Sattler. Rzeczywiście, ta fantastyczna usługa dla fanów może sprawić, że dodatkowy rok będzie wydawał się jeszcze dłuższy.

Jurassic World: Dominion ma być teraz centralnym elementem miejmy nadzieję, bezpieczniejszego doświadczenia filmowego w nowej dacie premiery w piątek, 10 czerwca 2022 r.

Tytuł oryginalny: Jurassic World: Dominion Delayed Until Summer 2022
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: