Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spider-Man 3 rozpoczyna zdjęcia w Nowym Jorku w przyszłym tygodniu

Produkcja Spider-Mana 3 rusza ponownie, a zdjęcia mają się rozpocząć w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu.

Produkcja Spider-Mana 3 rusza ponownie, a zdjęcia mają się rozpocząć w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu.

Pomimo wcześniejszych doniesień wskazujących, że Spider-Man 3 filmowanie rozpocznie się dopiero w przyszłym roku, Marvel Studios i Sony są teraz gotowe do rozpoczęcia prac nad nadchodzącą kontynuacją komiksu, a produkcja ma się rozpocząć w Nowym Jorku w przyszłym tygodniu. Filmowanie Spider-Mana 3 jest podobno ukrywane pod tytułem produkcji Serenity Now, a powiadomienia zostały zauważone w całym Nowym Jorku.

Chociaż obecnie nie wiadomo, czy w sesji wystąpią Tom Holland i reszta z głównej obsady, ekscytujące jest wiedzieć, że nasz przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa wkrótce powróci do akcji, chroniąc Wielkie Jabłko przed siłami zła. Sesja może być po prostu pracą drugiej jednostki, zbierając dodatkowe ujęcia Nowego Jorku do filmu, ale możliwe jest, że fani przynajmniej dostrzegą kogoś w przebraniu Spider-Mana, nawet jeśli nie jest to Tom Holland.

Prawie nic nie wiadomo na temat fabuły Spider-Mana 3, ale wiemy, że Tom Holland powróci jako Peter Parker, znany również jako Spider-Man, a dołączy do niego Zendaya jako MJ , Jacob Batalon jako najlepszy przyjaciel i powiernik Petera Ned oraz Marisa Tomei jako ciocia May. Oczekuje się, że film będzie kontynuacją szokującego finału zeszłorocznego Spider-Mana: Daleko od domu, w którym Peter Parker został wcielony w postać Spider-Mana przez ulubionego wściekłego dziennikarza, J. Jonaha Jamesona, granego przez JK Simmonsa.

Jedną rzeczą, którą wiemy o fabule filmu, jest to, że Jamie Foxx powróci do roli Electro z The Amazing Spider-Man 2, rewelacji, która zszokowała wszystkich. Foxx potwierdził swój powrót za pośrednictwem usuniętego już posta w mediach społecznościowych, mówiącego, nie mogę się doczekać, aż wszyscy sprawdzicie ten nowy. I w tym nie będę niebieski. Ale tysiąc procent badassa !!! #przesuń w lewo. Nie wiadomo, jak dokładnie wpasuje się w postępowanie, ale powrót postaci sprawia, że ​​wielu fanów zastanawia się, czy Spider-Man 3 otworzy możliwości kinowego multiwersu.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, mówił wcześniej trzeci film z serii Spider-Mana, stwierdzający, że skupi się bardziej na Peterze Parkerze, a mniej na reszcie MCU. Fajnie będzie zobaczyć Spideya z powrotem w swoim żywiole, z cienia Tony’ego, z cienia innych Avengers, teraz jako jego własny człowiek, jako jego własny bohater. A jednak teraz stawia czoła własnym wyzwaniom, które nie pochodzą z walki Avengers, jak [Captain America: Civil War], ani nadchodzących kosmitów, takich jak [Avengers: Infinity War] lub [Avengers: Endgame]. Wszystko skupia się na Peterze i jego siedzibie.

Pierwotnie Spider-Man 3 miał zostać wydany 16 lipca 2021 r., Jako część długo oczekiwanej fazy 4 MCU. Ze względu na trwające globalne okoliczności, cała faza została teraz dramatycznie przetasowana w wyniku kilkukrotnego opóźnienia Black Widow, a film ma się teraz ukazać 6 listopada. Plan jest taki, aby Spider-Man 3 wskoczył do Wielkiej Brytanii i Kina w USA 5 listopada 2021 r. Otrzymaliśmy to dzięki uprzejmości użytkownika Twittera @ArtiDulatahi.

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 Begins Filming in New York Next Week
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: