Wpis powstał dzięki współpracy z:

The New Mutants Blu-Ray Release Date, Steelbook, Bonus Features & New Trailer Unveiled

W listopadzie 20th Century Studios wprowadzi do domu spin-off X-Men, The New Mutants.

W listopadzie 20th Century Studios wprowadzi do domu spin-off X-Men, The New Mutants.

The New Mutants powrócą do domu w listopadzie. Disney 20th Century Studios ujawniło, że długo oczekiwany spin-off X-Men pojawi się 17 listopada w wersji cyfrowej, 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD. Dzieje się tak po tym, jak film stał się pierwszym przebojem na szeroką skalę, który trafił do kin od miesięcy w sierpniu. Teraz ci, którzy nie udali się do lokalnego teatru, aby to sprawdzić, będą mieli szansę w przyszłym miesiącu.

Nowy zwiastun skupia się głównie na młodej grupie mutantów w centrum historii, pokazując ich indywidualne moce. Zawiera również rażący imienny kropelek X-Men, którego w dużej mierze nie było w marketingu przed premierą kinową. Ujawniono również okładkę Blu-ray, którą również zamieściliśmy. Można by się spodziewać, że Disney wyda go na Disney + lub Hulu po premierze kinowej. Jednak z powodu wcześniej istniejących umów, w pewnym momencie będzie on transmitowany na żywo w HBO Max. Dodatkowe funkcje zawarte w domowym wydaniu wideo są następujące.

The New Mutants skupia się na pięciu młodych ludziach, którzy demonstrują specjalne uprawnienia, są zmuszeni poddać się leczeniu w tajnej instytucji. Podobno ma to wyleczyć ich z niebezpieczeństw związanych z ich mocami. Jednak szybko staje się jasne, że jest to część znacznie większej bitwy między siłami dobra i zła. W obsadzie znajdują się Blu Hunt, Henry Zaga, Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton i Alice Braga.

Zapowiadany jako spin-off X-Men o tematyce horroru, film wyreżyserował Josh Boone i był rozwijany przez lata. To była długa, chaotyczna podróż, ale po fuzji Disneya i Foxa i po kilku nieoczekiwanych opóźnieniach spowodowanych bałaganem, który był w 2020 roku, The New Mutants trafili do kin. Niestety nie wypadł dobrze, zarabiając zaledwie 42 miliony dolarów w kasie. To powiedziawszy, był to pierwszy film, który wszedł na niepewny rynek kinowy, który został zamknięty od marca. Nie było wiadomo, co może zrobić film. Mimo to przejdzie to jako kolejna bomba, na którą Disney musiał cierpieć od czasu fuzji z Fox.

Krytyczna odpowiedź nie pomogła. Obecnie posiada skromne 34 procent krytycznej oceny akceptacji Rotten Tomatoes, idąc w parze z 55-procentową oceną publiczności. Być może dostanie drugą szansę na życie na wideo w domu. The New Mutants przybywa 17 listopada z 20th Century Studios.

Tytuł oryginalny: The New Mutants Blu-Ray Release Date, Steelbook, Bonus Features & New Trailer Unveiled
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: