Wpis powstał dzięki współpracy z:

Data premiery DVD / Blu-ray New Mutants i funkcje specjalne

Nowe mutanty wkrótce zaczną napływać i kręcić się w domach w bardzo bliskiej przyszłości. Chociaż wielu spekulowało, że ta wiadomość poprzedziłaby niedawny ruch wytwórni Fox i Disney dotyczący wydania filmu w kinach, oznacza to koniec pewnej ery - szczególnie dla tych z nas, którzy spędzili ponad 3 lata

Po krótkiej wyprawie teatralnej The New Mutants przygotowuje się do swojej domowej premiery w wersji cyfrowej i Blu-ray w listopadzie.

Nowe mutanty wkrótce zaczną się pojawiać i pojawiać w domach w bardzo bliskiej przyszłości. Chociaż wielu spekulowało, że ta wiadomość poprzedziłaby niedawne posunięcia wytwórni Fox i Disney, zmierzające do wydania filmu w kinach, oznacza to koniec pewnej ery – szczególnie dla tych z nas, którzy spędzili ponad 3 lata na jej opisywaniu – od film najprawdopodobniej przejdzie do historii jako prawdopodobnie najtrudniejsza droga do premiery.

20th Century Fox wreszcie wyda The New Mutants na Digital HD i Blu-ray we wtorek 17 listopada. Film adaptacyjny Marvel Comics w reżyserii Josha Boone’a (.) The Fault in Our Stars), który był współautorem scenariusza z Knate Lee, stał się jednym z niewielu filmów po I kwartale 2020 r., które ukazały się na dużym ekranie, po wejściu do kin 28 sierpnia, który obecnie kosztuje 42 miliony dolarów na całym świecie, oczywiście utrudniony przez ograniczoną liczbę teatry nadal działające i ich niezbędna ograniczona pojemność. W ten sposób ci, którzy nie przetrwali dzikiej przyrody COVID w kinach, aby zobaczyć film, wkrótce otrzymają swoją szansę. Sprawdź okładkę Blu-ray i specjalne funkcje poniżej.

„The New Mutants” 4K Ultra HD ™, Blu-ray ™ i dodatkowe funkcje cyfrowe,

Usunięte sceny

Ten ruch oznacza punkt końcowy bezpośredniej dystrybucji The New Mutants, który od samego początku był pozbawiony szczęścia. Po podobno trudnym procesie produkcyjnym, który został zniszczony przez niszczące pogłoski o twórczych problemach i rzekomych powtórkach, ukończony film był wielokrotnie opóźniany z pierwotnie zaplanowaną premierą 13 kwietnia 2018 r., Aż wylądował 3 kwietnia 2020 r., Data, która jako los miałby to i skończyłby się w środku pandemii, jakiej świat nie widział od wieku. Jednak na tym etapie nieszczęście filmu nawet się nie skończy.

Podczas gdy zanik kwietniowej daty i rezonujący szum wokół lipcowego panelu wirtualnego Comic-Con wydawały się zapowiadać premierę na VOD, film ostatecznie trafił do kin we wspomnianej wyżej dostosowanej dacie sierpnia. Podczas gdy przygotowania do wspomnianego kinowego wydania reklamowały ikonoklastę filmu komiksowego – manifestującego się jako swego rodzaju amalgamat łączący psychologicznie intensywną ofertę horroru z elementami klasyków dla nastolatków, takich jak The Breakfast Club – w recenzjach ogólnie uważano, że nie jest wart lat czekać. Co więcej, film jest reliktem zupełnie innego czasu w gatunku filmów komiksowych, zamierzonym jako spinoff długiej serii filmów Fox X-Men, która zakończyła się (bezskutecznie) X-Men: Dark Phoenix, pozostawiając w ten sposób spinoff w ciągłym ruchu. Rzeczywiście, taka idea została ugruntowana przez Disneya, który od tego czasu przejął Fox, z projektami ponownego uruchomienia X-Men pod auspicjami Marvel Studios.

Niemniej jednak, domowa premiera The New Mutants powinna zaspokoić ciekawość fanów filmowego chaosu mutantów Marvela, zwłaszcza dzięki imponującej obsadzie filmu, w której występuje stale wschodząca gwiazda filmowa Anya Taylor-Joy, królowa Południa Alice Braga , Maisie Williams i Charlie Heaton z Game of Thrones, do której dołączają wschodzące talenty, takie jak Blu Hunt i Henry Zaga. Domowa premiera 17 listopada ukaże się w formacie cyfrowym, 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD.

Tytuł oryginalny: The New Mutants DVD/Blu-ray Release Date and Special Features
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: