Wpis powstał dzięki współpracy z:

The High Republic otrzyma oficjalną czołgę otwierającą Star Wars

Ukazał się początkowy tekst do Star Wars: The High Republic, ogromnej nowej inicjatywy wydawniczej Lucasfilm.

Został wydany wstępny tekst indeksowania Star Wars: The High Republic, ogromnej nowej inicjatywy wydawniczej Lucasfilm.

Lucasfilm opublikował początkowy tekst indeksowania Gwiezdnych wojen: Wielka Republika. Jest to prawdopodobnie największy obecnie projekt w ramach serii, nawet biorąc pod uwagę Mandalorian. Zwłaszcza, że ​​nie otrzymamy żadnych nowych filmów przynajmniej do grudnia 2023 r. Ogromna inicjatywa wydawnicza, która ma się rozpocząć na początku przyszłego roku, obejmie wiele książek i będzie obejmowała wielu wydawców, opowiadając zupełnie nową historię w niezbadanej części oś czasu. Ten nowy tekst indeksowania pomaga ustalić, co ma nadejść, co drażni spokój przed burzą.

Wielka Republika to epoka, która ma miejsce 200 lat przed wydarzeniami z trylogii Gwiezdne Wojny. W tym czasie Rycerze Jedi rządzili galaktyką i był to czas względnego spokoju. Jednak w miarę jak drażni się początkowe pełzanie, ten spokój wkrótce zostanie przerwany. Indeks wygląda następująco.

Zagrożeniem, na podstawie tego, co zostało ujawnione wcześniej, wydaje się być Nihil. Niewiele jeszcze wiadomo na temat tej bandy złoczyńców, ale zostali opisani jako kosmiczni wikingowie. Poza tym wiele pozostaje tajemniczych. Oczywiste jest, że będą przerywać czas pokoju i dobrobytu w galaktyce, gdy Jedi byli u szczytu potęgi. Wcześniej drażniono, że coś, co nazywa się Wielka Katastrofa, rozpocznie wydarzenie. Wygląda na to, że ten indeksowany tekst wydaje się to podkreślać.

Gwiezdne wojny: Wielka Republika to nie tylko seria książek i komiksów. Lucasfilm traktuje to bardzo poważnie, a grupa autorów z listy A wspólnie przerywa historię na Skywalker Ranch. Przygotowano grafikę koncepcyjną i wykonano storyboardy, w podobny sposób, w jaki studio miało obsłużyć nowy film Gwiezdne Wojny. To będzie główna historia osadzona w serii, opowiedziana w wielu wpisach. A jeśli pójdzie dobrze, może to otworzyć drzwi dla filmów i programów telewizyjnych z tej epoki.

Pierwszym tytułem będzie Light of the Jedi Charlesa Soule’a, który pojawi się w styczniu. Inne tytuły, które pojawią się w przygotowaniu, to Into the Dark Claudii Grey i Test odwagi Justina Irelanda, a także komiks IDW Daniela Jose Oldera Star Wars: The High Republic Adventures i Marvel’s Star Wars: The High Republic od Cavana Scotta. Możesz sam sprawdzić początkowy tekst indeksowania, który został pierwotnie udostępniony przez StarWars.com.

Tytuł oryginalny: The High Republic Gets an Official Star Wars Opening Crawl
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: