Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mówi się, że film Flash przywraca Gal Gadot jako Wonder Woman

Gal Gadot jest podobno w rozmowach z powtórzeniem roli Wonder Woman w nadchodzącej ekstrawagancji superbohatera reżysera Andy'ego Muschiettiego The Flash.

Gal Gadot jest podobno w rozmowach z powtórzeniem roli Wonder Woman w nadchodzącej ekstrawagancji superbohatera The Flash reżysera Andy’ego Muschiettiego.

Niedawno opóźniony film DC, The Flash, wygląda aby dodać kolejnego superbohatera do stale rosnącej listy, a Gal Gadot podobno w rozmowach powtarza rolę Wonder Woman w nadchodzącej ekstrawagancji superbohatera Andy’ego Muschiettiego. Niewiele jest szczegółów na temat roli Wonder Woman w filmie, ale wygląda na to, że Warner Bros. chce włączyć ją w niewielką rolę drugoplanową.

Flash będzie czerpać inspirację z komiksu The Flashpoint Paradox, w którym najszybszy żyjący człowiek cofa się w czasie, aby uratować swoją matkę. Jednak jego ingerencja w czas sprawia, że ​​Flash pojawia się w ponurym wszechświecie, w którym Amazonki i Atlantydzi toczą wojnę. W tej alternatywnej wersji uniwersum DC Bruce Wayne nie żyje, zabity z rąk tego samego przestępcy, który morduje jego rodziców w oryginalnej linii czasu. Prowadzi to do tego, że Thomas Wayne objął płaszcz Batmana i zastosował własną, znacznie bardziej brutalną taktykę.

To, jak blisko Flash będzie trzymał się tych elementów materiału źródłowego, jest w dużej mierze nieznane, ale jest to możliwe że Gal Gadot pojawi się w filmie jako ta sama alternatywna wersja Wonder Woman, która wyruszyła na wojnę z Atlantykami, ponieważ jest to bardziej poboczny punkt fabularny dla Flasha próbującego znaleźć drogę z powrotem do własnego wszechświata.

Gal Gadot byłby daleki od jedynego członka kinowego wszechświata DC, który dołączyłby do The Flash, a podobno w negocjacjach pojawił się także aktor Cyborg Ray Fisher.

Prawdziwy ekscytacją dla Flasha jest jednak włączenie Bena Afflecka i Michaela Keatona jako Batmana. Fani zastanawiali się, w jaki sposób dwie bardzo różne wersje Mrocznego Rycerza wpłyną na przebieg wydarzeń, a reżyser Andy Muschietti stwierdził, że przynajmniej Affleck odegra istotną rolę w filmie. Jest bardzo istotną częścią emocjonalnego wpływu filmu, powiedział niedawno reżyser. Interakcja i relacje między Barrym i Affleck’s Wayne przyniosą poziom emocjonalny, którego wcześniej nie widzieliśmy. To film Barry’ego, to historia Barry’ego, ale ich postacie są bardziej powiązane, niż nam się wydaje. Oboje stracili matki w wyniku morderstwa, a to jest jeden z emocjonalnych naczyń filmu. To tam wkracza Affleck Batman.

Jeśli chodzi o Wonder Woman, długo oczekiwana kontynuacja Wonder Woman 1984 znajduje ikonę DC w 1984 roku. Podczas zimnej wojny Diana Prince wchodzi w konflikt z dwoma groźnymi wrogami. , biznesmen medialny Maxwell Lord i przyjaciółka, która stała się wrogiem, Barbara Ann Minerva, jednocześnie ponownie łącząc się z jej tajemniczo zmartwychwstałym zainteresowaniem Stevem Trevorem.

Prawie cała lista filmów DC, w tym Batman i Shazam! Fury of the Gods został przesunięty do tyłu, a filmy takie jak Czarny Adam zostały całkowicie usunięte z harmonogramu premier. Flash został opóźniony od 3 czerwca 2022 r. Do kilku miesięcy później, 4 listopada 2022 r., A Wonder Woman 1984 (przynajmniej na razie) nie ustąpiła miejsca w dniu premiery 25 grudnia 2020 r. Illuminerdi.

Tytuł oryginalny: The Flash Movie Is Rumored to Bring Back Gal Gadot as Wonder Woman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: