Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dom Pinewood Studios Avengersów w Atlancie zyskuje nową nazwę

Studio przechodzi dużą przebudowę, która obejmuje mieszkania dla osób rozpoczynających karierę w przemyśle rozrywkowym.

Studio przechodzi dużą przebudowę, która obejmuje mieszkania dla osób rozpoczynających karierę w przemyśle rozrywkowym.

Atlanty Pinewood Studios zmieniło nazwę na Trilith Studios. Popularne studio powstało w 2014 roku, gdzie Ant-Man był jego pierwszą produkcją. Teraz studio ma na celu przystosowanie branży rozrywkowej w nowy i rewolucyjny sposób, wykraczający daleko poza tworzenie filmu w studiu. Główna inwestycja o powierzchni 935 akrów ma na celu objęcie firmami dostawców, firm zajmujących się treścią i technologią, scenami dźwiękowymi i 60000 stóp kwadratowych inteligentnych scen z wirtualnymi technologiami produkcji. Ponadto istnieje nowa część mieszkalna studia, której celem jest pomoc ludziom rozpoczynającym karierę w przemyśle rozrywkowym.

Trilith, czyli tritholons, jest tym, z czego zrobiono Stonehenge, a nowe Trilith Studios nazwa jest ukłonem w stronę jej poprzednich brytyjskich korzeni. Firma Pinewood w Wielkiej Brytanii niedawno odsprzedała swoje udziały partnerom z Atlanty. Historia filmu została już stworzona w Atlancie dzięki sukcesowi Infinity War i Avengers: Endgame, który jest obecnie najbardziej dochodowym filmem wszechczasów. Frank Patterson, prezes i dyrektor generalny Trilith Studios LLC, miał to do powiedzenia na temat rebrandingu.

Podobnie jak wszystkie inne duże studia w Hollywood, Pinewood o zamknięciu na początku roku ze względu na stan zdrowia publicznego kryzys. Jednak Frank Patterson był zdeterminowany, aby upewnić się, że mogą otworzyć się bezpieczniej i lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Zadaliśmy sobie pytanie, w jaki sposób możemy stać się najbezpieczniejszym możliwym zakładem produkcyjnym, więc staliśmy się ekspertami w dziedzinie redukcji drobnoustrojów – zauważył. Nasze sklepy musiały być absolutnie najbezpieczniejsze. Udało nam się ponownie otworzyć w czerwcu. Nowo nazwane Trilith Studios obejmuje ogromne główne studia, firmy sprzedawców, niestandardowe domy i mikrowsi, restauracje i szkoły prowadzone przez szefów kuchni – wszystko z myślą o obsłudze filmowej i kreatywnej branży. Na początku roku poczyniono inwestycje w firmy technologiczne, aby upewnić się, że Trilith będzie na najwyższym poziomie.

Dzielnice mieszkalne w Trilith będą składać się z największej społeczności geotermalnej w USA z 51% udziałem zabudowy dedykowanej przestrzeni zielonej. Mieszkańcy mają dostęp do 15 mil ścieżek przyrodniczych, 54 akrów lasu i 19 parków krajobrazowych, w tym nawet park dla psów. Jesteśmy podekscytowani stworzeniem spektakularnego miejsca spotkań, w którym profesjonaliści z branż kreatywnych – i każdy, kto ceni opowiadanie historii i innowacje – poczują się zainspirowani i jak w domu, mówi Frank Patterson.

Mikro szkoła podstawowa i ponadpodstawowa również Być zbudowany. Szkoła skupi się na sztuce, ponieważ Trilith Studios próbuje wprowadzić poważne zmiany w branży rozrywkowej. Do tej pory sprzedano na osiedlu około 150 domów, w których mieszka około 400 osób. Celem jest, aby na terenie firmy mieszkało 5000 osób. Variety było jednym z pierwszych podmiotów, które zgłosiły rebranding Pinewood Studios.

Tytuł oryginalny: Avengers’ Pinewood Studios Home in Atlanta Gets a New Name
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: