Wpis powstał dzięki współpracy z:

Thor: Obsada Love and Thunder, data premiery, szczegóły historii i nie tylko

Podczas gdy Kapitan Ameryka i Iron Man widzieli, jak ich historie dobiegły końca w Avengers: Endgame, wydawało się, że jest mnóstwo okazji do nowych opowieści z Bogiem Piorunów, a Marvel Studios w pełni to wykorzysta, dotykając Taika Waititi, który ukształtował zachwycający Thor: Ragnarok, dzięki któremu Thor 4 stał się rzeczywistością. Waititi

Podczas gdy Captain America i Iron Man widzieli, jak ich historie dobiegły końca w Avengers: Endgame, wydawało się, że istnieje wiele okazji do nowych opowieści z Bogiem Gromu, a Marvel Studios w pełni to wykorzysta, dotykając Taika Waititi, który ukształtował zachwycającego Thor: Ragnarok, aby Thor 4 stał się rzeczywistością.

Waititi miał wyreżyserować adaptację Akiry na żywo dla Warner Bros, ale po tym, jak projekt został zawieszony na czas nieokreślony z powodu „problemów z opracowywaniem scenariusza”, znalazł miejsce w swoim harmonogramie na Thor 4.

Więc kiedy gang wróci do biznesu? Natalie Portman, która powróci do głównej obsady jako Jane Foster u boku Chrisa Hemswortha w quelu (idealnie cromulentne słowo), powiedziała niedawno, że kręcenie zdjęć rozpocznie się w Australii na początku 2021 roku. Jej postać powróci w WIELKI sposób w film, w którym Thor 4 odkryje łuk Jane Foster z komiksów, w których widzi, że jest w stanie władać Mjolnirem.

Tak, ten film czerpie inspirację z „The Mighty Thor” Jasona Aarona. Pisaliśmy znacznie więcej o tym, co dla Jane Foster oznacza noszenie tutaj młota Thora. Nie pozwól nikomu cię oszukać, istnieje wiele innych precedensów dla innych ludzi, szczególnie kobiet, do władania Mjolnirem, prosto ze stron Marvel Comics.

„Jestem naprawdę podekscytowany. Zaczynam trenować, żeby nabrać mięśni ”- potwierdził Portman w Yahoo! „Jeśli są te wszystkie superbohaterki, im więcej ich jest, tym lepiej. [Thor 4 jest] oparty na powieści graficznej Mighty Thor. [Jane] przechodzi leczenie raka i jest na boku superbohaterką ”,

Słowo, że Thor: Love and Thunder otrzymało zielone światło, pierwotnie było czymś w rodzaju niespodzianki zaledwie kilka dni przed wielkim panelem Marvela w hali H na SDCC 2019. Tabliczka Fazy Czwartej, długo owiana tajemnicą, również ujawniono na wielkim pokazie, z obsadami ujawnionymi w takich projektach jak Black Widow, Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness i nie tylko. Ale Thor: Love and Thunder sprawia, że ​​„najsilniejszy Avenger” jest pierwszym z solowych bohaterów Marvela, który dostał czwarty film tylko dla siebie.

Wszystko, co musisz wiedzieć, jest tutaj…

Thor: Love and Thunder miał trafić do kin 5 listopada 2021 r., ale z powodu trwającej pandemii koronawirusa data premiery zmieniła się na 11 lutego 2022 r. Możesz sprawdzić oficjalny harmonogram premiery Marvela tutaj .

Chris Hemsworth wraca oczywiście jako Thor, podczas gdy Tessa Thompson wraca jako Valkyrie. Waititi wspiera chęć Thompsona do grania Walkirii jako jawnie queerowej w Thor 4…

„Myślę, że tak. IP nie jest moje ”, powiedział Variety. „Ale jeśli chodzi o aktorów, czuję, że cokolwiek sprawia, że ​​czują się komfortowo – niezależnie od tego, czy czują, że jest to naturalny wybór, czy naturalna droga dla tej postaci – wtedy jestem bardzo pomocny. Jeśli Tessa chciała to zrobić, zgadzam się. ”,

TAKŻE WIELKA WIADOMOŚĆ jest taka, że ​​Christian Bale prawdopodobnie odegra znaczącą rolę w Thor: Love and Thunder. Nie mamy absolutnie pojęcia, kim on gra, ale to nie powstrzymało nas od szalonych spekulacji na temat tego, kto to może być.

Jak drażniono w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, kilku członków załogi Guardians of the Galaxy pojawi się na zaklęcie w Waititi’s Thor: Love and Thunder, co potwierdza głos samego Groota, Vin Diesel.

„Czekam i nie mogę się doczekać, aż mój przyjaciel James Gunn wyrzuci [The Suicide Squad] z parku” – powiedział Diesel ComicBook. „Thor też będzie, reżyser rozmawiał ze mną, że Thor będzie zawierał niektórych Strażników Galaktyki. To będzie bardzo interesujące, nikt nie wie, może nie powinienem był nic mówić. ”,

Cat wypadła z worka, Vin, przepraszam.

Jennifer Kaytin Robinson dołączyła do Taiki Waititi jako pisarz Thor 4. Robinson jest prawdopodobnie nadal najbardziej znany z tworzenia masowo niedocenianego serialu o zemście gwałtu Sweet / Vicious dla MTV, który został odwołany w 2017 r. jeden sezon. Niedawno napisała i wyreżyserowała film fabularny Netflix Someone Great z Giną Rodriguez, Brittany Snow i DeWandą Wise.

Waititi od jakiegoś czasu był zajęty pracą nad swoim kolejnym hitem Marvela, mówi.

„Myślę, że idzie naprawdę dobrze” – powiedział BBC News. „Od ponad roku piszemy scenariusz z przerwami i… właściwie w tym tygodniu robimy kolejne przejście”. Następnie opisał scenariusz jako „szalony” i „także bardzo romantyczny”. Waititi zauważył, że romans tak naprawdę nie był do tej pory w jego sterówce, co zamierza zmienić wraz z historią Thora 4: „Chcę stworzyć coś, czego nigdy nie robiłem lub nigdy się o to nie troszczyłem. Chciałbym zaatakować coś takiego. ”,

Zaktualizujemy to, gdy będzie dostępnych więcej informacji.

Tytuł oryginalny: Thor: Love and Thunder Cast, Release Date, Story Details and More
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: