Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy Natalie Portman właśnie wylała Big Thor: Love and Thunder Secret?

Natalie Portman mogła właśnie potwierdzić od dawna utrzymującą się plotkę dotyczącą historii Thor: Love and Thunder.

Pomimo tego, że postać nie jest zbyt dobrze przyjmowana, czwarty film o Thorze, Thor: Love and Thunder, przywraca postać Natalie Portman, Jane Foster. Od tego czasu wielu zastanawiało się, co przekonało Portman do powrotu, biorąc pod uwagę jej nudę z rolą Jane Foster. Cóż, aktorka mogła właśnie dać nam dużą wskazówkę, a także prawdopodobnie potwierdzić od dawna utrzymywane plotki dotyczące historii kontynuacji.

Na stronach komiksów Marvela Jane Foster staje się Thorem, podczas gdy w trakcie leczenia raka piersi. Moc młota Thora, Mjölnir, przywraca jej siłę, której używa, by zostać superbohaterką pod nieobecność Thora, ale jej magia powstrzymuje również jej leczenie raka przed działaniem, stawiając ją w bardzo trudnej sytuacji. Jane działała jako Potężny Thor przez kilka lat, ale ostatecznie powiedziano jej, że dalsze robienie tego zabije ją. Od dawna krążą pogłoski, że Thor: Love and Thunder będzie czerpać inspirację z tej serii komiksów dla Jane, a teraz wygląda na to, że Portman prawie to potwierdził.

Oczywiście, Natalie Portman może być po prostu nawiązując do fabuły serii komiksów The Mighty Thor, ale te pomysły wprowadzone w Thor: Love and Thunder z pewnością mogą być jedynym powodem, dla którego trenuje i zyskuje mięśnie w stylu superbohatera.

Portman ma została wcześniej zapytana o włączenie tych punktów fabuły i ponownie zasugerowała, że ​​plotki są poprawne, nie zdradzając zbyt wiele. Po prostu bardzo rzadko tego rodzaju duże filmy rozrywkowe dotyczą poważniejszych, rzeczywistych problemów, powiedział Portman w wywiadzie z października ubiegłego roku. Naprawdę nic o tym nie wiem. Niczego nie widziałem, ale słyszałem te same plotki, co ty i myślenie o nich jest ekscytujące.

Chociaż szczegóły fabuły wciąż są rzadkie, powracający reżyser Taika Waititi ujawnił kilka kuszących informacje o tym, czego publiczność może oczekiwać od Thor: Love and Thunder. Jest teraz tak przesadzony w najlepszy sposób, powiedział na początku tego roku. To sprawia, że ​​„ Ragnarok ” wydaje się być naprawdę zwykłym, bardzo bezpiecznym filmem … ten nowy film wydaje się, jakbyśmy zapytali grupę 10-latków, co powinno być w filmie, i po prostu powiedzieliśmy tak na wszystko.

Thor: Love and Thunder to kontynuacja własnego Thor: Ragnarok Waititi i czwarty film z sagi Thor. W filmie ponownie wystąpią Chris Hemsworth w roli tytułowej postaci, a także Tessa Thompson, Natalie Portman, Taikia Waititi i Christian Bale jako tajemniczy czarny charakter filmu. Thor: Love and Thunder ma trafić do kin 11 lutego 2022 roku. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Yahoo.

Tytuł oryginalny: Did Natalie Portman Just Spill a Big Thor: Love and Thunder Secret?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: