Wpis powstał dzięki współpracy z:

Benedict Cumberbatch powróci jako Doktor Strange w Spider-Man 3

Wygląda na to, że Peter Parker Toma Hollanda otrzyma pomoc od doktora Stephena Strange'a Benedicta Cumberbatcha w Spider-Man 3.

Benedict Cumberbatch podobno dołączył do obsady Spider-Mana 3. Według źródeł, Cumberbatch przejmie rolę mentora w długo oczekiwanej kontynuacji, którą wcześniej wypełniali Robert Downey Jr. i Samuel L. Jackson . Wiadomość pojawiła się po ujawnieniu, że Jamie Foxx powtarza swoją rolę jako Electro z The Amazing Spider-Man 2 z 2014 roku, co aktor potwierdził w mediach społecznościowych, a następnie szybko ją usunął. Ponieważ produkcja ma się rozpocząć w przyszłym tygodniu, wygląda na to, że cała obsada dobiegła końca.

Oczekuje się, że zdjęcia do Doktora Strange w Multiverse of Madness również rozpoczną się pod koniec października lub początek listopada, według Benedict Cumberbatch. Pojawienie się Cumberbatcha w Spider-Man 3 może być sposobem, w jaki Electro wkracza w tę konkretną rzeczywistość Petera Parkera Toma Hollanda, ponieważ Doctor Strange 2 zajmie się alternatywnymi rzeczywistościami. Parker był ostatnio widziany w dużej ilości gorącej wody na zakończenie Spider-Man: Far From Home, dzięki postaci Mysterio Jake’a Gyllenhaala, który ujawnił prawdziwą tożsamość Parkera przed światem.

Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha mógł w końcu jesteś tym, do którego szuka pomocy Peter Parker Toma Hollanda. Spider-Man 3 przygotowuje się do zdjęć w Nowym Jorku, gdzie też znajduje się jedno z sanktuariów Strange’a. Podczas gdy Marvel Studios i Sony nie potwierdziły jeszcze obsady Cumberbatcha, wydaje się prawdopodobne, że zostanie on uwzględniony w sequelu, zwłaszcza że będzie kręcił Doctor Strange w Multiverse of Madness w mniej więcej tym samym czasie. Ponadto casting pasuje do kolejnej roli ojca młodego superbohatera, który może teraz skorzystać z całej pomocy, jaką może uzyskać, odkąd nie ma Tony’ego Starka.

Benedict Cumberbatch dołączy do Toma Hollanda, Zendayi i Marisy Tomei , Jacob Batalon, Tony Revolori i Jamie Foxx w Spider-Man 3. Jeśli chodzi o innych tajnych gości, jest to w tej chwili niejasne. Dzięki Sony sięgając do alternatywnych realiów wraz z Marvel Cinematic Universe, wszystko jest możliwe, co zapewnia wiele możliwości na przyszłość, w tym od dawna opowiadany o filmie Spider-Verse na żywo. Uważa się, że Sony od jakiegoś czasu chciało zrobić wersję animowanego przeboju kasowego na żywo, szukając własnego Avengers: Endgame.

W chwili pisania tego tekstu Spider- Man 3 nadal zgodnie z planem pojawi się w kinach 17 grudnia 2021 r., A Doctor Strange in the Multiverse of Madness jest na dobrej drodze do 25 marca 2022 r. Występ Benedicta Cumberbatcha z Peterem Parkerem może znacznie przyczynić się do stworzenia jego własnej kontynuacji, co akurat trafia do kin kilka miesięcy po Spider-Manie 3. Na razie będziemy musieli tylko zobaczyć, co Marvel Studios ma w rękawach z Sony, ponieważ nie zamierzają ujawnić żadnych tajemnic. The Hollywood Reporter jako pierwszy ogłosił, że Benedict Cumberbatch dołączył do obsady Spider-Mana 3.

Tytuł oryginalny: Benedict Cumberbatch Will Return as Doctor Strange in Spider-Man 3
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: