Wpis powstał dzięki współpracy z:

Spider-Man 3 dodaje Doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha

Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma stać się przełomowym dodatkiem do coraz bardziej zagmatwanego zespołu tworzonego dla jeszcze nieopublikowanego Spider-Mana 3. Rzeczywiście, zwyczajowe używanie zmyślonych nazw wydaje się teraz prawdopodobne. W filmie, będącym kontynuacją wersji Spider-Mana Marvel Cinematic Universe firmy Sony Pictures, granej przez Toma Hollanda, zobaczymy Cumberbatch

Benedict Cumberbatch dołączył do trzeciego bez tytułu filmu Spider-Mana jako Doctor Strange, który ma służyć jako mentor dla Wall-Crawlera Toma Hollanda.

Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma stać się przełomowym dodatkiem do coraz bardziej zagmatwanego zespołu tworzonego dla jeszcze nieukończonego Spider-Mana 3. Rzeczywiście, zwyczajowe używanie „zmyślonych nazw” wydaje się teraz prawdopodobnie.

W filmie, będącym kontynuacją krzyżowej wersji Spider-Mana Marvel Cinematic Universe firmy Sony Pictures, w tej roli Toma Hollanda, Cumberbatch ponownie wcieli się w rolę Marvel’s Sorcerer Supreme, według THR. Co więcej, raport potwierdza pogląd dotyczący dodania Doktora Strange, który wydaje się być oczywisty, a mianowicie, że wypełni on kluczową lukę mentora do młodego bohatera pozostawionego po ofiarnej śmierci Iron Mana / Tony’ego Starka w Avengers: Endgame .

Podczas gdy ostatnia solowa wycieczka serii, Spider-Man: Daleko od domu z 2019 roku, zobaczyła swego rodzaju substytut w filmie Jona Favreau Happy Hogan, Holland’s Peter Parker / Spider-Man (który nadal jest licealistą w kinowym kanonie ,) potrzebuje super-heroicznego przewodnictwa, którego może udzielić ktoś taki jak Strange. Jednak dodanie Strange do tajemniczej mieszanki Threequel może również stanowić bardzo potrzebną odpowiedź na najbardziej ciekawy rozwój wydarzeń, ponieważ film podobno ma ujrzeć powrót Jaime Foxxa – złoczyńcy roli Maxa Dillona / Electro z 2014 roku wyprodukowanego przez Sony. sequel, The Amazing Spider-Man 2, kłopotliwy rozwój, biorąc pod uwagę, że jego rola pochodzi z zupełnie innej wersji serii filmowej, z którą zatytułował Wall-Crawler Andrew Garfielda.

Potencjalna odpowiedź związana ze Strange’em polega na tym, że postać jest czarodziejem, który jest w stanie naginać rzeczywistość i przekraczać wymiary, o czym bezpośrednio odnosi się sam tytuł jego rozwijającej się solowej wycieczki na drugim roku, Doctor Strange and the Multiverse of Madness, film, który w szczególności wyreżyseruje twórcze centrum pierwszej trylogii Spider-Mana, Sam Raimi. Wygląda więc na to, że Marvel Cinematic Universe ma zanurzyć się w wieloświatowej króliczej nory, podobnej do niedawnego animowanego przeboju Spider-Man: Into the Spider-Verse, otwierając możliwości postaci z poprzednich iteracji franczyzy – takich jak Foxx’s Electro , który zginął pod koniec swojego zdjęcia – w jakiś sposób wkraczając do walki MCU. Ponadto Spider-Man 3 bez tytułu ma się obecnie pojawić 17 grudnia 2021 r., Czyli zaledwie trzy miesiące przed datą kontynuacji Doctora Strange, 25 marca 2022 r., Pozornie sygnalizując, że oba filmy mogą mieć kluczowy związek – COVID -centrycznych zmian w harmonogramie. W konsekwencji, zbliżająca się odwet Benedicta Cumberbatcha jako Doktora Strange’a – jego pierwsza od czasu ponownego pojawienia się postaci po Thanosa w Avengers: Endgame z 2019 roku – wydaje się być przeznaczona do pierwszego pojawienia się w Spider-Man 3, zwłaszcza ze statusem produkcyjnym Multiverse of Madness nadal zasadniczo w powietrzu. Jednak status Spider-Mana 3 zależy również od czynnika zewnętrznego, a gwiazda Tom Holland kręci obecnie swoją główną rolę jako poszukiwacz przygód z serii gier wideo Nathan Drake w adaptacji filmowej Uncharted firmy Sony Pictures.

Spider-Man 3 ma obecnie premierę 5 listopada 2021 roku. Czy ta data faktycznie obowiązuje, biorąc pod uwagę wszystkie zmienne z 2020 roku, dopiero się okaże. Możemy jednak przyjąć niedawną falę ważnych wiadomości z castingu jako oznakę ruchu na tym froncie.

Tutaj możesz sprawdzić pełny harmonogram filmów Marvela

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 Adds Benedict Cumberbatch’s Doctor Strange
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: