Wpis powstał dzięki współpracy z:

Unsolved Mysteries Volume 2 Trailer prezentuje horror

Pierwszą rzeczą, jaką możesz zauważyć w zwiastunie Netflix Unsolved Mysteries Volume 2, jest muzyka. Znajomy motyw oryginalnego, klasycznego serialu został skręcony w krzyżówkę motywów z filmu Halloween i Egzorcysta. Nadal możemy rozpoznać melodię, ale jest w niej o wiele bardziej nawiedzona

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć w zwiastunie Netflix Unsolved Mysteries Volume 2, jest muzyka. Znajomy motyw oryginalnego, klasycznego serialu został skręcony w krzyżówkę motywów z filmu Halloween i Egzorcysta. Wciąż możemy dostrzec melodię, ale w nowej mieszance jest o wiele bardziej nawiedzona. To samo można powiedzieć o programie.

Nowa iteracja Unsolved Mysteries jest nawiedzona i poważna, unikając niektórych bardziej tandetnych aspektów, które przyciągały widzów do oryginału, który rozpoczął się w 1987 roku. Unsolved Mysteries Volume 1 zawiera sześć odcinków, które zaczęły się nadawać w lipcu. Drugi zestaw szóstek Unsolved Mysteries Volume 2 będzie miał swoją premierę 19 października. Jeszcze tylko jedna szóstka sprawi, że będzie to diabelskie wyliczenie, więc jest to doskonały sposób na świętowanie Halloween.

„W sześciu nowych odcinkach Nierozwiązane tajemnice opisują bardziej niewyjaśnione zniknięcia, tragiczne wydarzenia i dziwne zdarzenia”, zgodnie z oficjalnym dziennikiem. „Być może jeden widz posiada klucz do rozwiązania tych przypadków. Detektywi, dziennikarze i członkowie rodzin przedstawiają intrygujące teorie w tej porywającej serii ”. Unsolved Mysteries pochodzi od twórców oryginalnych seriali dokumentalnych, Cosgrove / Meurer Productions i 21 Laps Entertainment, producentów Stranger Things.

Nowa wersja starego klasyka przyniosła znaczną poprawę jakości produkcji i podążyła śladami nowszych serii dziennikarstwa śledczego, dodając znacznie bardziej dogłębną analizę niż pierwsza emisja. „Dlaczego ważne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego osoba zmarła 25 lat temu? Ludzie umierają cały czas ”- słyszymy w przyczepie. „Myślę, że rodzina powinna wiedzieć, co się z nią stało”.

Pierwszy tom zawierał kilka fantastycznie tajemniczych wydarzeń: nieprawdopodobne samobójstwo, wielokrotne zaginięcia osób związanych z kobietą o imieniu Sandy Klemp oraz to, co stało się ze społecznością po tym, jak wielu świadków zobaczyło UFO w hrabstwie Berkshire w stanie Massachusetts. prosili tylko o więcej odcinków, ale widzowie również wzywali wskazówki, rację bytu serialu, na stronę Unsolved.com. Odcinek dotyczący śmierci Alonza Brooksa skłonił FBI do potraktowania tego incydentu jako przestępstwa z nienawiści.

Nierozwiązane Mysteries Tom 1 zawierał międzynarodową intrygę „Domu Terroru”, obejmującą morderstwa Dupont de Ligonnès. Tom 2 opisuje przypadek w Brazylii i śmierć w Oslo. Zwiastun przedstawia także morderstwo Washington Insider, zbieg z celi śmierci, duchy tsunami, skradzione dzieci i kobietę w jeziorze.

Nierozwiązane Mysteries Episodes :,

„Washington Insider Murder” w reżyserii Dona Argotta

„W 2010 roku na wysypisku w Delaware znaleziono ciało byłego pomocnika Białego Domu Johna„ Jacka ”Wheelera. Policja uznała jego śmierć za zabójstwo, a dochodzenie na wysokim szczeblu przyniosło niewiele śladów ”, czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Wheeler, szanowany weteran Wietnamu, który pracował z trzema administracjami prezydenta, został zauważony na nagraniu z kamery monitoringu w noc przed śmiercią, wędrując po biurowcach i wyglądając na zaniedbanego. Nikt nie przedstawił żadnych informacji i nie ma podejrzanych o jego morderstwo. ”,

„Death in Oslo” w reżyserii Roberta M. Wise’a

„Kiedy w luksusowym pokoju hotelowym w Oslo w Norwegii znaleziono martwą kobietę, okazało się to samobójstwem” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Jednak kilka sztuk się nie zgadzało: nie miała identyfikatora, jej teczka zawierała 25 sztuk amunicji i nikt nie zgłosił zaginięcia. Kim była ta kobieta i czy mogła brać udział w tajnej operacji wywiadowczej?

„Death Row Fugitive” w reżyserii Roberta M. Wise’a i Clay Jeter

„W latach 60. wielokrotny przestępca seksualny Lester Eubanks przyznał się do winy i został skazany na śmierć za zabicie 14-letniej dziewczynki w Mansfield w Ohio. Po zniesieniu kary śmierci w 1972 r. Opuścił celę śmierci i wziął udział w programie, który pozwolił mu opuścić teren więzienia ”, według streszczenia. „W 1973 roku, podczas świątecznych zakupów z innymi więźniami, Eubanks uciekł. Informacje o jego miejscu pobytu pojawiły się w latach 90. i na początku 2000 r., Ale Eubanks udało się uniknąć schwytania i pozostaje zbiegiem na liście 15 najbardziej poszukiwanych przez marszałków USA. ”,

„Tsunami Spirits” w reżyserii Clay Jeter

„W 2011 r. niszczycielskie trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii zabiły 20 000 osób, a 2 500 zaginęło. Po katastrofie wielu mieszkańców Ishinomaki, jednej z najbardziej dotkniętych społeczności, doświadczyło dziwnych zjawisk ”- mówi nam streszczenie. „Taksówkarze mówili o„ pasażerach-duchach ”. Inni twierdzili, że widzieli zmarłych lub byli zamieszkani przez zagubione duchy. Jak zauważył miejscowy wielebny, tragedia umożliwiła im „zobaczenie tego, czego nie należy oglądać”.

„Lady in the Lake” w reżyserii Skye Borgman

„Kiedy samochód JoAnn Romain został znaleziony przed jej kościołem w Grosse Pointe Farms w stanie Michigan, policja szybko powiedziała, że ​​weszła do pobliskiego zamarzającego jeziora i utonęła, mimo że intensywne poszukiwania nie pozwoliły odzyskać jej ciała”, streszczenie wyjaśnia. Siedemdziesiąt dni później, kiedy ciało JoAnn znaleziono w rzece Detroit, 35 mil dalej, jej dzieci były przekonane, że ich matka była ofiarą nieczystej gry. Mają listę podejrzanych i nadal szukają prawdy. ”,

„Stolen Kids” w reżyserii Jessiki Dimmock

„W 1989 roku na tym samym placu zabaw w Harlemie doszło do dwóch uprowadzeń dzieci w przeciągu kilku miesięcy. Policjanci i miejscowi zostali postawieni w stan wysokiej gotowości, ale nie znaleźli żadnego śladu zaginionych małych dzieci ”, według streszczenia. „Wzmocnione przypadkiem Carliny White – kobiety, która spotkała się ponownie ze swoimi biologicznymi rodzicami 23 lata po porwaniu jako dziecko – matki Christophera Dansby’ego i Shane’a Walkera mają nadzieję na jakiekolwiek informacje o swoich synach.

Unsolved Mysteries trafia do Netflix 15 października

Tytuł oryginalny: Unsolved Mysteries Volume 2 Trailer Showcases Horror
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: