Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Thor przywraca Donalda Blake’a

Kiedy Thor po raz pierwszy dołączył do Marvel Universe, był jako student Harvard Medical Donald Blake, ale po latach rozdzielenia czasu między dwoma alter ego, Thor stał się oddzielną istotą, a Blake zostawił Asgard (głównie) w tyle. Ale w Novembers Thor # 9 autorstwa Donny Cates i Nic Klein, Don Blake powraca i sytuacja wygląda mniej

alter ego Thora zniknęło od lat. Co on robił? Dźgnięcie Lokiego, jeśli ten zwiastun ma jakąkolwiek wskazówkę,

Kiedy Thor po raz pierwszy dołączył do Marvel Universe, był to student Harvard Medical, Donald Blake, ale po latach dzielenia czasu między dwoma alter ego, Thor stał się odrębną istotą, a Blake zostawił Asgard (w większości) w tyle. Ale w listopadowym Thor # 9 Donny’ego Catesa i Nic Kleina, Don Blake powraca, a dla dobrego lekarza sprawy wyglądają mniej niż dobrze.

„Prey” to chyba najfajniejsza zabawa, jaką kiedykolwiek miałem podczas pisania w Marvel. Fani Thora stracą rozum z powodu tego i nie mogę się doczekać, aż spuszczę na nich tę przerażającą bestię! ” – powiedział Cates. „Nic Klein jest z powrotem i na szczycie swojej gry. Obiecuję wam to, prawdziwi wierzący, tak jak sam potężny król piorunów… ..nie zobaczycie, że ten nadchodzi. Oto… powrót Donalda Blake’a! ”,

Blake został początkowo przeniesiony z Thora, kiedy Walter Simonson rozpoczął swój epicki bieg. Blake poszedł własną drogą, podczas gdy Thor przyjął osobną tajną tożsamość, jako krzepki, zawodny robotnik budowlany Sigurd Jarlson. Pozostał oddzielony aż do zmartwychwstania Thora po Ragnaroku, kiedy to dwoje ponownie się połączyło, tylko po to, by ponownie zostać rozdzieleni po śmierci Thora samego strachu z rąk wuja.

Jednak życie Blake’a przestało istnieć. istnieje w tym momencie, a kiedy próbował zawrzeć układ z Czarodziejką, aby ją odzyskać, odrąbała mu głowę, a najlepsze, co Thor mógł zrobić, aby pomóc Blake’owi, było oddanie jego bezcielesnej głowy sennym Marelockom, którzy pozwól mu żyć w wymarzonym samolocie. Mógłby być powodem, dla którego wygląda tutaj jak Nightmare, a Nightmare najwyraźniej jest tuż obok Cates jako twórca.

Cates rozrywa Marvela swoją pracą nad Venom z Ryanem Stegmanem, więc łatwo o tym zapomnieć jego wczesne dzieło twórcy. God Country była jego książką z Geoffem Shawem i była w istocie opowieścią o starym rudym Thorze chroniącym swoją rodzinę. Był to jeden z najlepszych komiksów roku, kiedy został wydany, a ten nowy wątek fabularny wydaje się być podobny do tego. To jest kontynuacja jego historii z Kleinem, gdzie zamienił Thora w herolda Galactus, więc Cates wydaje się być wielkim w tym tomie.

Sprawdź ten zwiastun!

Thor jest stary i nowy, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: Thor Trailer Brings Back Donald Blake
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: