Wpis powstał dzięki współpracy z:

DC’s Endless Winter przedstawia Viking Justice League

Reakcja wokół wirtualnego biura chłodnicy wody w środku pandemii, kiedy ogłoszono zimowy crossover DC, Endless Winter, była strzeżona podekscytowanie, a także okazjonalne kpiny. Okazuje się, że nie było to tak daleko, według współautora Rona Marz. Fakt, że robili to [online] zamiast osobiście w Javitz Center

Reakcja wokół wirtualnego biura w środku pandemii chłodzącej wodę, kiedy ogłoszono zimowy crossover DC, Endless Winter, była podekscytowana, a od czasu do czasu kpiące „Och, masz na myśli marzec?” Okazuje się, że nie było to tak daleko, według współautora Rona Marz.

„Fakt, że robimy to [online], a nie osobiście w Javitz Center, jest tego częścią” – powiedział podczas panelu Endless Winter DC w Metaverse, który zastąpił go na New York Comic Con. „Wszyscy odczuwamy poczucie izolacji”.

Endless Winter to dziewięcioczęściowy crossover, który obejmuje dwa wydania podpórek, trzy promocje i regularne wydania Flash, Aquaman i Justice League w grudniu. Marz (.) Green Lantern) i Andy Lanning (.) Legion Lost) są współautorami, z grafiką na każdym rozdziale autorstwa Marco Santucci (.) Shazam) wraz z innym artystą przy każdej książce.

Santucci, jak ujawnił panel, będzie rysował sekcje retrospekcji każdego rozdziału – cofnie się w czasie do tego, co zespół kreatywny nazywa „Justice League Viking”, czyli zespół Hyppolyta, Black Adam, Swamp Thing i Viking Prince , która połączyła siły, by odeprzeć Króla Mrozu, starożytnego zła, które próbuje spowodować zimę mroźną, głębokie zamrożenie, które w mitologii nordyckiej poprzedza Ragnarok. Nazwali Frost King „personifikacją” tej niekończącej się zimy i będą przeskakiwać tam iz powrotem pomiędzy Justice League Viking i nowoczesnymi zespołami w każdym rozdziale.

Podczas panelu Marz nazwał to tradycyjnym komiksem z wydarzeniem o superbohaterach. Powiedział, że historie o superbohaterach są z natury cykliczne i opierają się na tym, aby opowiedzieć tę historię. Rozpoczyna się w Justice League: Endless Winter Special # 1, a legenda JLA Howard Porter dołącza do Santucci na sztuce. Następnie pojawia się Flash # 767, z grafikami Claytona Henry’ego, Superman: Endless Winter Special # 1, z grafikami klasycznego zespołu Green Arrow Phila Hestera i Ande Parks, Aquaman # 66, z grafiką Marco Mendonca, Justice League # 58 z Xermanico, Teen Titans: Endless Winter Special # 1, z rysunkiem Jesus Merino, Justice League Dark # 29 z aktualnym artystą serialu Amancay Nahuelpan, Black Adam: Endless Winter Special # 1 od Brandona Petersona i kończy się Justice League: Endless Winter Specjalny numer 2 z Porter i Carmine di Giandomenico z The Flash. Pisarze nazwali JLD jednym ze swoich wyróżniających się rozdziałów, z pewną zależnością między Hyppolyta i Detective Chimp, które uznali za szczególnie atrakcyjne.

Aby dowiedzieć się więcej o Justice League: Endless Winter, Justice League: Ceaseless March lub (nie daj Boże) Justice League: The Long November, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: DC’s Endless Winter Introduces Viking Justice League
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: