Wpis powstał dzięki współpracy z:

Sylvester Stallone przedstawia Samarytaninowi zapowiedź jako wznowienie zdjęć

Przechodząc na Instagram, Sylvester Stallone udostępnił kilka zdjęć z nowego filmu Samaritan.

Kolejny film po cichu wznowiono kręcenie po zamknięciu całej branży, które miało miejsce w tym roku w Hollywood. Samaritan, nowy film o superbohaterach, w którym występuje Sylvester Stallone, wznowił produkcję w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wiadomość została ujawniona przez Stallone osobiście w serii postów na Instagramie, w których aktor udostępnił kilka zdjęć z planu. Oznacza to, że nadal istnieje szansa, choć bardzo niewielka, że ​​ten film może trafić do kin na czas. Ale nie wstrzymuj oddechu.

Sylvester Stallone udostępnił swój pierwszy post z planu dwa tygodnie temu, mówiąc: Samarytanin wznawia zdjęcia! Post zawiera zdjęcie jego postaci bijącej kilka osób w alejce. W innym poście sprzed kilku dni aktor na krześle do makijażu otrzymuje blizny i oparzenia na twarzy. Najnowsza aktualizacja zawiera przybliżone spojrzenie na jego postać, która kołysze brodą i złośliwy grymas. Stallone miał to do powiedzenia.

Samarytanin koncentruje się na młodym chłopcu (Javon „Wanna” Walton). Poszukuje mitycznego superbohatera, który zaginął 20 lat temu po tragicznym wydarzeniu. W innym poście Sylvester Stallone podzielił się swoim zdjęciem również z brodą iw dużej mierze ukrytym pod płaszczem z rozpadającym się pejzażem w tle. W tym samym poście inny obraz przedstawia młodego chłopca stojącego przed wyłożoną graffiti ścianą z twarzą Sly’a. Wyglądają mniej więcej jak nieoficjalne plakaty do filmu. Stallone udostępnił ten post z następującym podpisem. Julius Avery, który wyreżyserował J.J. Wyprodukowany przez Abramsa film zombie Overlord, jest u steru. Avery pracuje na podstawie oryginalnej opowieści Bragiego F. Schuta, autora horroru Escape Room. Schut pracował także nad scenariuszem, w którym udział wzięli także Mark L. Smith (The Revenant), Zak Penn (Ready Player One) i Chuck MacLean (City on a Hill). W obsadzie są również Martin Starr (Dolina Krzemowa), Pilou Asbæk (Gra o tron), Dascha Polanco (Orange of the New Black) Moises Arias (Five Feet Apart).

Sylvester Stallone udaje się zachować spokój zajęty w tych dniach. Aktor wystąpił w zeszłym roku w Rambo: Last Blood, a także wcielił się ponownie w rolę Mortal Kombat 11, a gra przenosi bohatera akcji za pośrednictwem nowego DLC. Stallone pracował również nad wersją reżyserską Rocky IV. Chociaż okaże się, czy powtórzy tę rolę na ekranie, czy to w Creed 3, czy w innym projekcie.

Filmowanie w Samaritan pierwotnie zatrzymano w marcu. Nie wiadomo, ile jeszcze pozostało do nakręcenia, nie mówiąc o postprodukcji. Obecnie film jest datowany na 11 grudnia. Nawet nie mając wątpliwości, że filmowcy zdążą go dokończyć na czas, większość głównych premier jest opóźniona, ponieważ w kasie pojawia się niepewność. Więc prawdopodobnie powinniśmy oczekiwać, że MGM pójdzie tą samą drogą w tym przypadku. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z Instagrama Sylvestra Stallone’a.

Tytuł oryginalny: Sylvester Stallone Shares Samaritan Sneak Peek as Filming Resumes
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: