Wpis powstał dzięki współpracy z:

Data premiery sezonu 2 Snowpiercer, nowy zwiastun

Oparty na powieści graficznej i filmie Bong Joon-ho o tym samym tytule, dramat science fiction TNT Snowpiercer pojawił się w szczególnym okresie historii telewizji. Ten wysoce polityczny serial wyobrażał świat, w którym ludzie byli zmuszani do życia w bliskim sąsiedztwie pośród apokaliptycznych warunków klimatycznych i debatowania nad miażdżącą duszą naturą różnic klasowych.

Oparty na powieści graficznej i filmie Bong Joon-ho o tym samym tytule, dramat science fiction TNT Snowpiercer pojawił się w szczególnym momencie w historii telewizji. Ten wysoce polityczny serial wyobrażał świat, w którym ludzie byli zmuszani do życia w bliskim sąsiedztwie pośród apokaliptycznych warunków klimatycznych i debatowania nad miażdżącą duszą naturą różnic klasowych. I pamiętajmy, że pierwszy sezon miał premierę w maju, tuż przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. Pomimo tak ciężkiej tematyki, Snowpiercer stał się najczęściej oglądanymi programami telewizji kablowej.

Podczas występu serialu na odległym społecznie New York Comic Con 2020 TNT ogłosił datę premiery sezonu Snowpiercer. 2… a sieć prawdopodobnie ma nadzieję, że krajobraz polityczny i społeczny będzie nieco chłodniejszy, gdy tym razem pojawi się program. Drugi sezon Snowpiercera rozpocznie się w poniedziałek 25 stycznia o godzinie 21:00. ET na TNT. Ponadto wszystkie 10 odcinków pierwszego sezonu serialu będzie można oglądać w HBO Max 1 stycznia. W ramach ogłoszenia TNT zaprezentowało nowy, świeży zwiastun.

Ten zwiastun jest zgodny z całkiem jasnym zrezygnuj z reklamy telewizyjnej: jeśli masz Seana Beana, użyj Seana Beana. Tak, jak wcześniej zapowiadano, Bean (.) Game of Thrones) dołączy do obsady sezonu 2 jako mityczny Mr. Wilford, twórca nowego postapokaliptycznego pociągu domowego ludzkości, Snowpiercer. W tym teaserze Wilford przyjeżdża swoim drugim pociągiem, Big Alice, i walczy z Andre Laytonem (Daveed Diggs).

Opis fabuły TNT w sezonie 2 Snowpiercera brzmi:

„W W drugim sezonie pojawia się zupełnie nowa walka o władzę, powodując niebezpieczną przepaść, gdy ludzie są podzieleni między lojalnością wobec Laytona i pana Wilforda, który ma nowy pociąg, nową technologię i plan gry, który każe wszystkim zgadywać. Podczas gdy Layton walczy z Wilford o duszę Snowpiercera, Melanie prowadzi szarżę nad nowym, szokującym odkryciem, które może zmienić losy ludzkości. ”, Oprócz Bean i Diggs, Snowpiercer zagrają Jennifer Connelly (A Beautiful Mind), Alison Wright (.) The Americans), Mickey Sumner (.) Frances Ha) i Steven Ogg (.) The Walking Dead). Do obsady sezonu 2 dołączy Rowan Blanchard (.) Girl Meets World) jako Alexandra. Snowpiercer otrzymał zamówienie na dwa sezony na początku swojego biegu, dzięki czemu był w stanie tak szybko obrócić sezon 2, nawet w czasie pandemii. Sezon 3 Snowpiercera nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale wygląda na to, że jest całkiem prawdopodobny.

Tytuł oryginalny: Snowpiercer Season 2 Gets Release Date, New Teaser
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: