Wpis powstał dzięki współpracy z:

Invincible: pierwszy zwiastun serialu animowanego o superbohaterach

Robert Kirkmans, inny serial komiksowy należący do twórcy potworów, Invincible, wkrótce trafi do streamingu, a serial może być bliżej, niż myśleliśmy. Właśnie upuścili przyczepę na stoisku pandemicznym New York Comic Cons, Metaverse. Wydaje się zaskakująco wierny książce, a jeśli Kirkmans obiecuje na panelu, tak powinno być

Inna seria komiksów Roberta Kirkmana, Invincible, należąca do twórcy potworów, wkrótce trafi do transmisji strumieniowej, a serial może być bliżej, niż myśleliśmy. Właśnie upuścili przyczepę na stoisku pandemicznym New York Comic Con, Metaverse. Wydaje się zaskakująco wierny książce, a jeśli obietnica Kirkmana na panelu się spełni, powinniśmy być gotowi na intensywną akcję superbohatera.

Zwiastun zawiera informacje o tym, czego można się po nim spodziewać. Mark Grayson, grany przez Stevena Yuena z The Walking Dead, jest dość typowym 17-latkiem, z wyjątkiem faktu, że jego ojciec (JK Simmons) jest najpotężniejszym superbohaterem we wszechświecie: Omni Man. Dostajemy głos lektora od jego staruszka, który mówi o tym, czym są nastolatki, i nasz pierwszy obraz wizualny. Mark i jego tata bawią się na niebie w łapaniu, rzucając piłką po obwodzie Ziemi.

Spójrz

W panelu, który nastąpił po ujawnieniu zwiastuna, Kirkman obiecał, że serial będzie bardzo uważnie śledził historię komiksów, a jedynymi odchyleniami było rozszerzenie niektórych postaci, aby dodać trochę pikanterii do ich historii.

Ryan Ottley i Corey Walker, dwaj artyści, którzy sprawili, że Invincible jest tak efektowna wizualnie, pracują nad tym serialem z Kirkmanem i Amazonem. Największym ulepszeniem, jakie zapewniło przejście do animacji, powiedział Kirkman, były efekty ruchu i dźwięku dołączone do niektórych słynnych krwawych scen z komiksu, które można zobaczyć w zwiastunie. To nigdy nie był komiks, który unikałby niektórych bardziej makabrycznych aspektów gatunku superbohaterów.

Invincible jest brudny z alumnami Walking Dead. Oprócz Yeun, w serialu występują Lauren Cohan jako War Woman, Chad Coleman jako Martian Man, Michael Cudlitz jako Red Rush, Lennie James jako Darkwing, Ross Marquand jako The Immortal and Aquarius oraz Sonequa Martin Green jako Green Ghost. Panel podał również wiadomość o innym członku obsady: Michael Dorn z różnych i różnych Star Treks, zagra Battle Beast. W serialu wystąpią także Sandra Oh (.) Killing Eve), Seth Rogen (.) This is the End), Gillian Jacobs (.) Community), Andrew Rannells (.) Black Monday, Girls), Zazie Beetz (.) Deadpool 2), Mark Hamill (.) Star Wars: The Last Jedi), Walton Goggins (.) Justified), Jason Mantzoukas (.) Brooklyn Nine-Nine), Mae Whitman (.) Good Girls), Chris Diamantopoulos (.) Silicon Valley), Melise (.) The Flash), Kevin Michael Richardson (.) The Simpsons), Gray Griffin (.) Avengers Assemble), Max Burkholder (.) Imaginary Order) w absurdalnej kolekcji talentów.

Aby dowiedzieć się więcej o Invincible lub więcej z NYCC 2020, trzymaj się Den of Geek!

Tytuł oryginalny: Invincible: First Trailer Arrives for Superhero Animated Series
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: