Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pixar’s Soul zadebiutuje w Disney + za darmo od pierwszego dnia Bożego Narodzenia

W tym roku Soul opuści kina na rzecz darmowego streamu dla subskrybentów Disney + w te Święta Bożego Narodzenia.

Firma Walt Disney Company ogłosiła, że ​​nadchodzący film Pixar, Soul, zadebiutuje wyłącznie w Disney + 25 grudnia 2020 r. Jeśli chodzi o rynki międzynarodowe, na których Disney + obecnie lub wkrótce nie będzie dostępny, film zostanie wydany w kinach. , a daty zostaną ogłoszone w najbliższej przyszłości. Soul pierwotnie miał wejść do kin w czerwcu, ale później został przesunięty z powrotem na listopad, z powodu kryzysu zdrowia publicznego. Bob Chapek, dyrektor generalny The Walt Disney Company, miał to do powiedzenia na temat decyzji o transmisji strumieniowej. W przeciwieństwie do niedawnej premiery Mulan, która kosztowała subskrybentów dodatkowe 30 USD, Soul będzie transmitować bez opłaty premium. Film pochodzi od wizjonera filmowego Pete Doctera, nagrodzonego Oscarem reżysera za Inside Out and Up, wraz ze współreżyserem / scenarzystą Kempem Powersem, dramaturgiem i scenarzystą One Night in Miami. Występuje w roli głosu Jamiego Foxxa, Tiny Fey, Phylicii Rashad, Ahmir Questlove Thompson, Angeli Bassett i Daveed Diggs i zawiera oryginalną muzykę jazzową światowej sławy muzyka Jona Batiste’a oraz ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez zdobywców Oscara Trenta Reznora i Atticusa Rossa (The Social Network).

Soul dyrektor, Pete Docter, mówił o czasie premiery. Świat może być wyczerpującym i frustrującym miejscem – ale jest też pełen nieoczekiwanych radości, nawet w pozornie przyziemnych rzeczach. Następnie powiedział: „Dusza bada, co jest naprawdę ważne w naszym życiu, pytanie, które wszyscy obecnie zadajemy. Mam nadzieję, że przyniesie ludziom trochę humoru i radości w czasie, gdy każdy z pewnością będzie mógł to wykorzystać. Oprócz tego, że jest reżyserem filmu, Docter jest także dyrektorem kreatywnym Pixar Animation Studios. Soul został uznany za oficjalny wybór Festiwalu Filmowego w Cannes na początku tego roku wraz z wieloma nadchodzącymi festiwalami, w tym London Film Festival British Film Institute, który odbędzie się w tę niedzielę.

Soul przedstawia Joe Gardnera (głos Jamie Foxx) – nauczyciel zespołu z gimnazjum, który ma życiową szansę na granie w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Ale jeden mały błąd prowadzi go z ulic Nowego Jorku do Wielkiego Przedwczesnego – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze zdobywają swoje osobowości, dziwactwa i zainteresowania, zanim udadzą się na Ziemię. Zdeterminowany, by powrócić do swojego życia, Joe łączy siły z przedwcześnie rozwiniętą duszą, 22 (głos Tiny Fey), która nigdy nie rozumiała uroku ludzkiego doświadczenia. Kiedy Joe desperacko próbuje pokazać 22, co jest wspaniałe w życiu, może po prostu odkryć odpowiedzi na niektóre z najważniejszych pytań życiowych.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy warunki rynkowe stworzone przez trwający kryzys zdrowia publicznego bardzo utrudniło życie branży rozrywkowej. Jednakże, choć było to trudne z wielu powodów, stworzyło również okazję do wprowadzenia innowacji w podejściu do dystrybucji treści z dużych hollywoodzkich studiów. Z ponad 60 milionami subskrybentów w pierwszym roku od premiery, platforma Disney + jest idealnym miejscem dla rodzin i fanów, aby cieszyć się premierą filmu Pixar we własnych domach, jak nigdy dotąd. Ponadto wiele rodzin będzie w domu, aby wspólnie obejrzeć film w Boże Narodzenie. Disney + jako pierwszy ogłosił Soul.

Tytuł oryginalny: Pixar’s Soul Will Debut on Disney+ for Free Starting Christmas Day
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: