Wpis powstał dzięki współpracy z:

James McAvoy nie zdobędzie scenariusza do swojego nowego thrillera, więc będzie musiał improwizować

James McAvoy nie otrzyma scenariusza ani żadnych linii dialogowych, gdy prowadzi thriller o zaginionej osobie My Son.

Gwiazda Split i X-Men: Days of Future Past, James McAvoy, wystawi swoje talenty na ostateczną próbę w nadchodzącym remake’u francuskiego thrillera My Son. McAvoy zapisał się teraz, aby poprowadzić dramat zaginionej osoby, ale, co ciekawe, aktor nie otrzyma scenariusza ani żadnych linii dialogowych, a zamiast tego będzie improwizował w czasie rzeczywistym przez narrację filmu. < / strong>

Ale intryga na tym się nie kończy, ponieważ współpracownicy McAvoy’a, w tym gwiazda The Crown i The Girl in the Spider’s Web, Claire Foy, otrzymają scenariusze i dlatego będą dokładnie wiedzieć, gdzie historia toczy się, podczas gdy James McAvoy na ślepo porusza się po wielu zwrotach akcji w fabule.

Oryginalny My Son, zatytułowany Mon Garçon, który został wydany w 2017 roku, miał podobne podejście, a główny aktor Guillaume Canet znalazł sam w tej samej pozycji, co McAvoy. Oryginał, podobnie jak remake, koncentruje się na człowieku o imieniu Julien w oryginale, który nieustannie podróżuje przez pracę z wieczną nieobecnością w swoim domu, pozostawiając swoje małżeństwo w ruinie.

Podczas postoju we Francji, otrzymuje wiadomość od swojej bardzo udręczonej byłej żony Mathysa, w której mówi mu, że ich siedmioletni syn zniknął. Rozpoczyna poszukiwania syna i nie cofnie się przed niczym, by odzyskać dziecko. McAvoy zagra ojca szukającego syna, a Foy zagra jego byłą żonę, z którą żył w separacji.

Film wyreżyserował francuski reżyser Christian Carion, który wraca do reżyserowania anglojęzycznej adaptacji STXfilms. Cieszymy się, że możemy współpracować z Christianem nad stworzeniem My Son dla publiczności na całym świecie – powiedział Adam Fogelson, prezes STXfilms. James będzie wykonywał pracę detektywistyczną filmu w czasie rzeczywistym, przed kamerą, aby stworzyć prawdziwe napięcie w tym thrillerze. Lubimy wspierać odważne i innowacyjne opowiadanie historii, takie jak My Son, a Claire nie mogłaby być bardziej spektakularnym lub ekscytującym wyborem do tego filmu, który z pewnością zachwyci widzów.

Dzięki rolom na dużym i małym ekranie w takich serialach jak X-Men, Filth, Atonement, His Dark Material i Split, James McAvoy od dawna jest uważany za jednego z najbardziej ekscytujących młodych aktorów pracujących obecnie w Hollywood. W szczególności podział sprawił, że wiele osób wstało i zwróciło uwagę dzięki zdolności aktora do przełączania się między zupełnie różnymi postaciami i natychmiastowego przedstawiania wszystkich manier i niuansów, które im towarzyszą. Najwyraźniej McAvoy jest aktorem, który lubi stawiać sobie wyzwania, a My Son powinien udowodnić, że jest właśnie tym, gdy improwizuje przez narrację tego thrillera zaginionej osoby, miejąc nadzieję, że zakończy się nieustraszonym występem.

Carion będzie produkować wraz z Laure Irrman, Vincentem Maravalem, Brahimem Chiouą, Rebeccą O’Brien i Markiem Butanem. STXfilms przejął prawa północnoamerykańskie i inne zagraniczne prawa do tego remake’u, w tym w Wielkiej Brytanii, Włoszech, krajach Beneluksu, Ameryce Łacińskiej, Hiszpanii, Australii i Chinach. Produkcja My Son ma się rozpocząć w Szkocji w listopadzie. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Deadline.

Tytuł oryginalny: James McAvoy Won’t Get the Script for His New Thriller, So He’ll Have to Improvise
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: