Wpis powstał dzięki współpracy z:

Brat Chrisa Hemswortha, Luke, chce dołączyć do MCU jako Wolverine

Aktor Thor z MCU rzuca kapeluszem na ringu, grając nowym Wolverine.

Aktor Thor Thor z MCU rzuca kapeluszem na ring, grając nowego Wolverine’a.

Australijski aktor Hugh Jackman definiował rolę Logana, znanego również jako Wolverine, przez całe pokolenie. Teraz inny australijski aktor wrzucił swój kapelusz do ringu, aby ubrać się jako mutant z pazurami, gdy Logan trafi do MCU. Starszy brat Chrisa Hemswortha, Luke Hemsworth, niedawno ujawnił ScreenRantowi, że chciałby wejść w buty Jackmana jako nowy Wolverine.

Jak się okazuje, droga Luke’a do zostania Wolverine’em może być nieco zepsuta przez fakt, że on jest już częścią MCU jako Thor, choć w małym epizodzie. W Thor: Ragnarok, prawdziwy bóg piorunów, grany przez młodszego brata Luke’a, Chrisa, przybywa na Asgard, aby znaleźć Lokiego przebranego za Odyna, oglądającego sztukę o śmierci Lokiego.

W tej sztuce Luke Hemsworth był grając rolę Thora, podczas gdy Matt Damon grał rolę Lokiego. Chociaż ta sekwencja ma tylko kilka scen, ta sekwencja ustanowiła Luke’a i Damona jako aktorów z Asgardu w MCU, co w zasadzie uniemożliwia im podjęcie jakichkolwiek innych ról w serii.

Oczywiście, zasady mają być złamany, a Luke Hemsworth ma taką surową australijską przystojność, która uczyniłaby go godnym następcą Jackmana, gdyby Disney był skłonny pójść w tym kierunku. Na razie studio zachowuje ścisłą tajemnicę dotyczącą wszelkich dyskusji dotyczących obsadzania nowych aktorów w roli X-Menów MCU.

W międzyczasie, Luke również wydaje się skończyć z jego rolę Thora w serii, inny aktor przygotowuje się do ubiegania się o tytuł boga piorunów w nadchodzącym Thor: Love and Thunder. Natalie Portman, która gra Jane Foster, ma zostać nową właścicielką zaczarowanego młota Mjolnira i wszystkich jego mocy, a niedawno ujawniła, że ​​ciężko pracuje, aby przybrać postać superbohatera do tej roli.

Na razie Chris pozostaje jedynym Hemsworthem, który dostał główną rolę w MCU, ale dzięki szybkiemu rozwojowi serii może wkrótce powitać również swoich braci Luke’a i Liama ​​w rodzinie Marvela. Screenrant jako pierwszy przyniósł tę wiadomość.

Tytuł oryginalny: Chris Hemsworth’s Brother Luke Wants to Join the MCU as Wolverine
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: