Wpis powstał dzięki współpracy z:

Alita: Battle Angel powraca do kin na weekend Halloween

#AlitaArmy wyjdzie z pełną mocą po powrocie do kin, aby w październiku pokazać wsparcie dla Alita: Battle Angel.

#AlitaArmy wyjdzie z pełną mocą, gdy w październiku powrócą do kin, aby pokazać wsparcie dla Alita: Battle Angel.

Branża sieci teatralnych jest w najgłębszym zastój, a sytuacja nie wykazuje oznak poprawy w najbliższej przyszłości, a większość nadchodzących hitów odkłada ich wydanie o kilka miesięcy do całego roku. Mały promyk nadziei zaświecił niedawno dystrybutorom producent James Cameron, gdy ogłosił na Twitterze, że jego film Alita: Battle Angel powróci do kin pod koniec miesiąca.

rozdzielić publiczność i zagorzałych fanów, Alita: Battle Angel rywalizuje z historią Justice League Zacka Snydera. Podobnie jak ta ostatnia, Alita: Battle Angel zadebiutowała w kinach przy wielkim fanfarach, ale to nie przełożyło się na wysokie wyniki kasowe.

Podczas gdy fani Snydera rozpoczęli krucjatę, aby Warner Bros. wydał Snyder cut of Justice League, Alita: Battle Angel, fani Alita: Battle Angel, którzy nazywali siebie armią Alita, rozpoczęli kampanię mającą na celu stworzenie sequela, mimo że oryginalny film nie został uznany za wystarczająco opłacalny, aby zagwarantować nową odsłonę raczkującej serii.

Na podstawie serii Gunnm z lat 90., japońskiego artysty mangi Yukito Kishiro, i oryginalnej adaptacji animacji wideo z 1993 roku, Battle Angel, Alita: Battle Angel opowiada historię dystopijnego społeczeństwa przyszłości, w którym cyborgi są normą. Jedna taka bezcielesna głowa cyborga bez długotrwałych wspomnień zostaje odkryta przez naukowca, który nadaje jej nowe ciało i nazywa ją Alita. Reszta filmu koncentruje się na próbach poznania prawdy o swojej przeszłości i pogodzeniu się Ality z prawdziwą naturą jej istoty.

Zakończenie filmu jasno wskazywało, że miał to być początek serii, w której Edward Norton, Jai Courtney i Michelle Rodriguez pojawili się w małych rolach, które miały zostać rozszerzone w przyszłych odsłonach serii. Fani chwalili budowę świata i estetykę filmu i nie mogli się doczekać poznania pierwszej serii anime z akcją na żywo w Hollywood.

Niestety, pomimo ponad 400 milionów dolarów brutto w kasie, Alita: Battle Angel została uznana za nie radził sobie zbyt dobrze, a plany kontynuacji zostały odrzucone. Niedawno fani byli podekscytowani, gdy wydawało się, że Jai Courtney założył mundurek w stylu mo-cap, aby nakręcić sequel Ality, ale aktor z żalem musiał zepsuć tę plotkę.

Miejmy nadzieję, że kolejny bieg na pole … office przyniesie taki zysk pieniężny, który ostatecznie skłoni studio do zielonego światła dla nowego filmu Alita, a całoroczny wysiłek fanów zostanie wreszcie nagrodzony. W reżyserii Roberta Rodrigueza w Alita: Battle Angel występują Rosa Salazar jako Alita / 99, Christoph Waltz jako dr Dyson Ido, Keean Johnson jako Hugo, Mahershala Ali jako Vector, Jennifer Connelly jako dr Chiren i Ed Skrein jako Zapan. Film powraca do kin 30 października

Tytuł oryginalny: Alita: Battle Angel Returns to Movie Theaters for Halloween Weekend
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: