Wpis powstał dzięki współpracy z:

Johnny Depp przemienił kapitana Jacka w górę po tym, jak szefowie Disneya ostrzegli go, by go zniszczył

Dyrektorzy Disneya chcieli, aby Johnny Depp stonował swoją rolę Jacka Sparrowa.

Dyrektorzy Disneya chcieli, aby Johnny Depp złagodził swój występ jako Jacka Sparrowa.

Jeśli chodzi o występy definiujące karierę, Johnny Depp jako Jack Sparrow jest tuż obok Robert Downey Jr. jako Iron Man i Heath Ledger jako Joker. Jednak Depp ujawnił w wywiadzie dla Euronews, że jego podejście do quiksotycznego pirata w przebojowej serii Disneya Piraci z Karaibów było dalekie od trafienia wśród kierowników studia.

W Pirates of The Caribbean: The Curse The Black Pearl, The Curse of the Black Pearl, publiczność została przedstawiona Deppowi jako osławiony pirat Kapitan Jack Sparrow, w roli głównej komiksu drugoplanowego głównego bohatera Orlando Blooma. Jednak podejście Deppa do Sparrowa było tak hipnotyzujące dla publiczności, że natychmiast stał się gwiazdą filmu.

Jak na ironię, to wiele dziwnych tików i manier, które Johnny Depp zastosował do Sparrowa, uczyniło go kultowym klasyczny charakter, mimo że dyrektorzy studia nie mają wiary w interpretację pirata przez Deppa. Zanim pojawili się Piraci z Karaibów, publiczność nie interesowała się filmami o tematyce pirackiej, aw historii Hollywood nie było żadnych ikonicznych pirackich postaci poza animowanym Kapitanem Hakiem.

Pojawienie się Jacka Sparrowa zmieniło wszystko i dał Disneyowi jedną z najbardziej lukratywnych serii wszechczasów. Z każdą kolejną odsłoną, rola Deppa stała się de facto głównym bohaterem serialu, do tego stopnia, że ​​widzowie narzekali, że filmy coraz rzadziej opowiadają o przygodach na morzu, a bardziej o oglądaniu dziwacznego Sparrowa przez dwie i pół godziny. < / p>

Ostatnio to samo nadmierne poleganie na jednej postaci kosztowało serial Piraci z Karaibów, a każdy nowy film z serii jest bardziej negatywnie recenzowany i zarabia mniej pieniędzy w kasie. Do tego stopnia, że ​​podobno Disney ma zamiar ponownie uruchomić serię, rozstać się na stałe z Jackiem Sparrowem i postawić kobietę na swoim miejscu.

Podczas gdy seria, która go stworzyła, może chcieć zepsuć wszystko związany z postacią, Depp nadal bardzo lubi swoją osobowość Jacka Sparrowa. Aktor początkowo przyjął tę rolę, ponieważ chciał zrobić film, który jego dzieci mogłyby z nim obejrzeć. Po tym, jak popularność postaci eksplodowała, Depp często przebierał się za Sparrowa, aby zaskoczyć zachwyconych gości w Disneylandzie, a także odwiedzał chore dzieci w szpitalach w pełnym pirackim wstaniu.

Z niedawnymi kontrowersjami dotyczącymi rozwodu Deppa z Amber Słyszałem, że kariera aktora była ostatnio pod chmurką. Ale pomimo jego różnych przeciwników, fani wciąż mają nadzieję, że Depp wróci kiedyś na duży ekran z nową przygodą Jacka Sparrowa na pełnym morzu. Ta wiadomość pochodzi z EuroNews.

Tytuł oryginalny: Johnny Depp Turned Captain Jack Way Up After Disney Bosses Warned Him to Bring It Down
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: