Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wild Gremlins 3 Pitch przybywa przebrany za rockowy hymn lat 80

Ludzie pytają o Gremliny 3 już od trzech dekad, ale niestety nie doszło do skutku.

Nadeszła nowa propozycja dla Gremlins 3. Jednak to nie jest zwykłe boisko. Ta tonacja na trzecią część ma formę hymnu rockowego z lat 80. i może być tym, co sprawi, że twórczość napłynie do filmu. Piosenka, o której mowa, pochodzi od piosenkarza Nicka Lutsko, który najwyraźniej ma wielką pasję do serii Gremlins.

W piosence Nicka Lutska o Gremlins 3, on głównie lamentuje nad świat jest teraz do dupy i że trzeci film z Gizmo może nam wszystkim pomóc. Mówi o rekinie Gremlin w ponownym uruchomieniu Szczęki i Gremlinach przeciwko samemu w domu, jednocześnie mówiąc, że mogli zostać uwzględnieni w Parku Jurajskim i Ataku klonów. Możesz przeczytać pomysł Lutska na Gremlins 3 poniżej.

Oczywiście Nick Lutsko trochę się tutaj bawi, ale wciąż są fani, którzy mają nadzieję na Gremliny 3. Nawet oryginalny Gremlins gwiazda Zach Galligan chce, aby tak się stało i uważa, że ​​nadchodzący serial animowany HBO Max, Gremlins: Secrets of the Mogwai, może doprowadzić do trzeciej części. Musisz się domyślić, że używają serialu animowanego jako odskoczni do większej gry końcowej, która jest filmem o Gremlinach na żywo, powiedział Galligan na początku tego roku. Takie byłoby moje założenie, a myślenie, że to właśnie robią, nie jest zbyt trudne.

Jeśli chodzi o to, co Zach Galligan chciałby zobaczyć w Gremlins 3, jest to bardzo różne od pomysł, który ma na myśli Nick Lutsko. Chciałbym zobaczyć ponowne zjednoczenie z Billym i Gizmo, mówi Galligan. Relacja między nimi jest sercem i duszą obu filmów. Chciałbym również zobaczyć pewne rozwinięcie niektórych kluczowych pomysłów z tej serii. Dodał, że widział pewne zmiany w zasadach tworzenia i ożywiania Gremlinów.

Gremlins 2 był szeroko oglądany po premierze w 1990 roku, co zniweczyło wszelkie plany dotyczące kontynuacji. . Jednak od tego czasu stał się kultowym klasykiem, a fani ogarnęli go na całym świecie, co dobrze wróży serialowi animowanemu Gremlins: Secrets of the Mogwai z HBO Max. Wszystko, co ma w dzisiejszych czasach związek z Gremlinami, zwróci na siebie uwagę, chociaż wszyscy czekają na nowy film z akcją na żywo. Możesz sprawdzić melodyjny ton dla Gremlins 3 powyżej, dzięki kontu Nicka Lutsko na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Wild Gremlins 3 Pitch Arrives Disguised as an ’80s Rock Anthem
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: