Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Boys Season 2: Kim jest Victoria Neuman?

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału drugiego sezonu The Boys. Ok, kto to przewidział? The Boys czekali do ostatnich chwil finału drugiego sezonu, What I Know, aby w końcu ujawnić tożsamość swojego tajemniczego poppera po szybkim zwolnieniu głównego podejrzanego, CEO Vought International, Stana Edgara, a teraz my

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału drugiego sezonu The Boys.

Ok, kto to przewidział? Chłopcy czekali do ostatnich chwil finału drugiego sezonu, „ What I Know ”, aby w końcu ujawnić tożsamość swojego tajemniczego head-poppera po szybkim zwolnieniu głównego podejrzanego, CEO Vought International, Stana Edgara, a teraz wiemy, kto to jest. – Victoria Neuman, inteligentna bicz serialu Alexandria Ocasio-Cortez-esque kongresmenka i sojuszniczka gangu Rzeźnika.

W pękającym, niezwykle satysfakcjonującym finale, który przyniósł nam ogromną porcję wspaniałych chwil – pożegnalna rada Billy’ego dla Ryana! Słodki uścisk Starlight i Hughiego! MM ponownie łączy się z rodziną! Kimiko i Frenchie komunikują się naprawdę! Długo oczekiwany i całkowicie absurdalny utwór na świeżym powietrzu w Homelander! – Unikalna supe firmy Neuman okazała się wisienką na torcie. Ale ujawnienie pozostawiło nam kilka pytań dotyczących motywacji i końcówki Neumana.

Claudia Doumit, która gra Neumana w serialu, zawsze wydawała się kluczową członkinią obsady w sezonie 2. Aktorka i producentka grała wcześniej w Supergirl i Scandal, ale nadal jest znana głównie z roli Jiya w Timeless, kolejnym ambitnym projekcie stworzonym dla telewizji przez showrunnera The Boys, Erica Kripke. Drugą gwiazdą Doumita w Timeless był nie kto inny jak Goran Visnjic, znany również jako Alastair Adana, czarujący i obecnie bezgłowy mózg twórcy skąpo zasłoniętego stroju scjentologicznego, The Church of the Collective. Kripke trzyma to w rodzinie!

Więc co wiemy o Victorii Neuman teraz, gdy opadł kurz? Cóż, postać jest zdecydowanie zaczerpnięta z komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona The Boys, ale rola Doumita została zmieniona pod względem płci, podobnie jak faszystowska supe Stormfront Ayi Casha w sezonie 2. W komiksach Victoria Neuman to Victor Neuman aka „Vic the Veep”, niezwykle konserwatywny i naprawdę dość głupi były dyrektor generalny Vought wcielony w rolę Ennisa i Robertsona w roli wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

W serialu Neuman to świat z dala od starej Dubyi. Jest inteligentna, elegancka, skrupulatna i zdeterminowana, by pobudzić polityczną potęgę, jeśli chodzi o dominację Vought w Ameryce. Liberalnej kongresmence udało się nawet zachęcić komisję sądową Izby Reprezentantów do zorganizowania przesłuchania na temat eksperymentów Vought w związku V, z pewną pomocą Mallory i The Boys, ale wszyscy wiemy, jak to się skończyło – jej główny świadek, starzejący się naukowiec Vought, dr Vogelbaum , został zabrany w mgnieniu oka wraz z kilkoma innymi biednymi duszami na sali sądowej. Neuman pozornie zmienił się z triumfalnego w przerażony w ciągu zaledwie kilku sekund, gdy jej szef sztabu również stał się ofiarą śmiertelnego uderzenia głowy na jej oczach.

Rzeczywiście, Neuman był tym, który naciskał na przesłuchanie, Neuman był tym, który chciał więcej dowodów na temat programu stabilizacji Związku V w Sage Grove Center, Neuman był tym, który w końcu chciał odpowiedzialności od Vought, Neuman był taka, która pomogła wyciągnąć wiele tajnych informacji na światło dzienne – ale w finale zostało potwierdzone, że ona sama jest bardzo potężną supe i jednocześnie pociąga za nici od pierwszego odcinka, kiedy wystrzeliła głowę Raynorowi, tak jak The Boys ‚ Kontakt z CIA miał właśnie podać kilka kluczowych informacji na temat potencjalnego „zamachu stanu”, który może się rozwinąć politycznie. W tamtym czasie zakładaliśmy, że Raynor miał na myśli propagandę „supe terrorystów” Vought, kierowaną przez Stormfront, ale teraz wiemy, że jest inaczej. Raynor zginął, zanim zdążyła powiedzieć Chłopcom o Neumanie.

Ale co ona ma nadzieję osiągnąć? Wiodąca teoria dotycząca sezonu 3 głosi, że Neuman został zainstalowany przez Stana Edgara jako agent „ kontrolowanej opozycji ”, supe działającego dla Vought, który udaje, że jest po stronie dobra, aby mogła zdobyć wystarczającą moc i dane wywiadowcze, aby być istotnym politycznym atutem firmy w środku. Jeśli tak, plan z pewnością idzie dobrze – jej kariera rozwija się w siłę, a ludzie po lewej stronie wierzą w jej sprawę w taki sam sposób, w jaki ci po prawej stronie popierają Stormfront.

W rzeczywistości pod koniec sezonu 2 Neuman nie tylko przekierowała wszelkie możliwe podejrzenia z dala od jej własnego planu, ale także związała kilka nierozwiązanych spraw, zabijając zarówno wścibskiego Raynora, jak i szantażującą Adanę. Może również mieć oko na Mallory i The Boys, pomagając finansować ich wysiłki przeciwko supe, jednocześnie zachowując wygląd sojusznika, co daje jej miejsce na każdą z ich zbliżających się misji.

Jednak gdy Hughie wspina się na pokład swojej kampanii, Neuman może mieć na horyzoncie problem z malutką twarzą dziecka. Czy odkryje jej sekret podczas swojej poważnej próby odnalezienia swoich stóp i pozostania na prostej i wąskiej?

Oczywiście The Boys mogą mieć inne plany co do Neumana – mimo wszystko może nie być kontrolowaną opozycją Vought – ale będziemy musieli poczekać do nadejścia trzeciego sezonu, zanim poznamy dalsze sekrety o tym złowrogim mlecznookim popperu .

Przejdź do komentarzy, aby przekazać nam wszystkie swoje teorie Victorii Neumana!

Tytuł oryginalny: The Boys Season 2: Who Is Victoria Neuman?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: