Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mark Ruffalo wciąż nie może uwierzyć, że staje się Hulkiem w MCU

Mark Ruffalo nigdy nie miał być Hulkiem i pamięta, że ​​za każdym razem na planie robi się ciężko.

Mark Ruffalo nigdy nie miał być Hulkiem i pamięta, że ​​za każdym razem na planie robi się ciężko.

Zaangażowanie MCU w pozyskanie odpowiednich aktorów do zagrania w ich filmy, a nie tylko muskularni faceci akcji, najlepiej ilustruje podejście Marka Ruffalo do Bruce’a Bannera, znanego również jako Hulk. Pomimo tego, że jest karłowaty i stoi obok takich postaci jak Chris Evans i Hemsworth w pełnych regaliach superbohaterów, Ruffalo ma swoją własną rolę w roli torturowanego naukowca, który ukrywa bestię w środku. W wywiadzie dla Variety Ruffalo przyznał, że nadal odczuwa niepewność w związku z włączeniem go do MCU,

Samo wejście aktora do MCU było czymś w rodzaju wypadku. Edward Norton nakręcił już pierwszy film MCU, The Incredible Hulk, i ugruntował swoją pozycję jako model franczyzy na Bruce’a Bannera. Film nie radził sobie najlepiej w kasie, ale Norton był całkowicie chętny do kontynuowania roli w przyszłych filmach MCU.

Jednak studio miało inne pomysły. Krążyły plotki, że Norton za bardzo stara się ingerować w pisanie, reżyserowanie i montaż części filmów. Takie zachowanie nie przydałoby się na planie Avengersów z 2012 roku, w których kilku aktorów z listy A musiało współpracować bez żadnych starć ego. W ten sposób Norton został usunięty z roli Bruce’a Bannera, aw ostatniej godzinie zamiast niego sprowadzono Marka Ruffalo.

Wtedy Ruffalo był najbardziej znany z drugoplanowych ról w filmach o średnim budżecie, kilka z nich miało najmniejszy powiew tego rodzaju działań, które byłyby wymagane, aby być częścią MCU. W rzeczywistości aktor przyznaje, że przed wejściem do Hollywood nigdy nie odważył się wyobrazić sobie, że pewnego dnia wystąpi w roli jednego z głównych bohaterów przebojowej serii, takiej jak MCU:

Na szczęście Ruffalo słuchał swojej żony i postanowił rzucić się w wir tego, co okazało się znakomitą karierą filmową. Aktor był ostatnio widziany w MCU w Avengers: Endgame i podobno pojawia się w jakiejś roli w serialu Disney + She-Hulk. Głośna podróż Ruffalo Marvel przyniosła mu również wiodące role w mniejszych filmach budżetowych, od uznanego przez krytyków Spotlight po przebój kasowy Now You See Me. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: Mark Ruffalo Still Can’t Believe He Gets to Be Hulk in the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: