Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Boys Season 3: Czego się spodziewać

The following contains spoilers for The Boys season 2. Amazon’s dark superhero series The Boys was renewed for a third season before its second even started streaming, so even though season 2 wrapped up a great deal of story –  the secret of Stormfront’s identity, Becca’s attempt to save her son from Homelander, and Starlight’s

Poniżej znajdują się spoilery dotyczące sezonu 2 The Boys

Mroczny serial o superbohaterach Amazona, The Boys, odnowiony na trzeci sezon, zanim drugi zaczął być transmitowany, więc mimo że sezon 2 zawierał wiele historii – tajemnicę tożsamości Stormfront, próbę ocalenia syna przed Homelanderem przez Beccę i Tajny wysiłek Starlight, aby obalić Vought – wszyscy wiedzieliśmy, że to nie koniec. Ale dokąd zmierza ten szalony program, można zgadywać – chociaż fani wiedzą lepiej niż większość, że dosłownie wszystko jest możliwe.

Chociaż jest mało prawdopodobne, aby następny sezon The Boys pojawił się na naszych ekranach w najbliższym czasie – realia produkcji w środku globalnej pandemii są tym, czym są – wciąż możemy zgadnąć, co może zawierać.

Drugi sezon Boys kończy się, gdy większość The Boys idzie różnymi drogami w przewidywalnej przyszłości. Hughie dołącza do biura kongresmenki Victorii Neuman, zdeterminowana, by obalić Vought za pomocą legalnych środków, zamiast metodami straży obywatelskiej. Mother’s Milk w końcu wraca do swojej rodziny. Frenchie i Kimiko rozpoczynają własną przygodę, która zdecydowanie wiąże się z tańcem. I Butcher prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas będzie walczył, aby przetworzyć swoje uczucia związane ze śmiercią Becci.

Ale z drugiej strony Chłopcy prawdopodobnie nie rozstają się na długo. W końcu tytuł tego serialu to Chłopcy, więc wydaje się mało prawdopodobne, aby nasza obskurna grupa odmieńców pozostała z dala od siebie przez więcej niż jeden odcinek. Czy to oznacza, że ​​Butcher zdecyduje się zabrać ze sobą Malory’ego, aby zapewnić fundusze poza księgami grupie, która ma mieć oko na zagrożenie ze strony supermanów, czy też Hughie zbierze zespół z powrotem, gdy zda sobie sprawę, że kongresmenka Neumann ma ukrytą zdolność wywoływania eksplozji w głowach ludzi, będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Gdy zbliżamy się do sezonu 3, jest miejsce dla co najmniej jednego nowego członka grupy superbohaterów The Seven. – i prawdopodobnie miejsce na więcej niż jedną osobę.

Stormfront został pierwotnie sprowadzony na pokład, aby zastąpić zmarłego Translucenta, ale po tym, jak została ujawniona jako niezbyt tajny nazista i ciężko zraniona przez syna Homelandera, Ryana, zniknęła z pola widzenia. A kiedy ostatnio widzieliśmy Black Noir, był praktycznie w śpiączce po tym, jak Maeve karmiła go siłą orzechów podczas jej ratowania Starlight. I chociaż A-Train został przyjęty z powrotem do The Seven, The Deep nie, co oznacza, że ​​grupa obecnie pokonała jednego lub dwóch bohaterów. Kto może ich zastąpić?

Jest więcej niż kilka supermanów z oryginalnego serialu komiksowego Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, które jeszcze nie pojawiły się w telewizyjnej adaptacji, w tym byli członkowie Siedmiu członków Jack z Jupiter i Mister Marathon. I chociaż skupiający się na nastolatkach spin-off The Boys został już zielony, nie oznacza to, że nie mogliśmy zobaczyć innej postaci dołączającej do walki z Young Americans, nastoletniej grupy superbohaterów, której Starlight był kiedyś członkiem. , na przykład Drummer Boy czy Holy Mary.

W ostatnich chwilach sezonu 2 The Boys dowiadujemy się, że kongresmenka Neuman sama jest supe i może wywołać eksplozję w głowach ludzi. Jest „terrorystką”, która stała za atakiem na Waszyngton podczas przesłuchań na temat Vought i Związku V, i zabiła przywódcę Kościoła Kolektywu Alastaira Adana, zamiast być mu winna przysługę za informacje, które dostarczyła mu grupa Stormfront.

Ale czego ona tak naprawdę chce? Czy jej motywacją jest jedynie obalenie Vought? Ukarać Siedmiu? A właściwie przejąć grupę nad sobą? Czy ma jakieś głęboko zakorzenione problemy z superbohaterami, ponieważ potajemnie nim jest? Kto wie? Ale dopóki ktoś – najprawdopodobniej Hughie teraz, gdy poszedł z nią do pracy – nie odkryje jej sekretu, będzie mogła robić, co zechce, mając za sobą całą władzę rządu. (Głównie dzięki opadom wywołanym przez sytuację Stormfront, która wstrzymała działanie Związku V i sprawiła, że ​​Vought wyglądał dość słabo.),

To prawda, jest to tak samo myślenie życzeniowe jak cokolwiek innego, ale po wszystkim, przez co przeszli Starlight i Hughie – od kłamstw po wiele doświadczeń bliskich śmierci – mam nadzieję, że sezon 3 pozwoli tym dwóm szalonym dzieciom być razem trochę w przyszłym sezonie. Oczywiście szczęśliwy, w tym sensie prawdopodobnie oznacza niewygodnie niezręczny, biorąc pod uwagę, że Vought wydaje się mało prawdopodobne, aby przepuściła ich historia miłosna w całej Ameryce, w której ich ukochana bohaterka ocalała z napaści seksualnej i zwykły przeciętny koleś. Merch Hughie + Starlight 4EVA prawie na pewno zmierza w naszą stronę.

Poza tym idea super i zwykłej osoby razem romantycznie nadaje się do wszelkiego rodzaju interesujących historii – szczególnie w tym wszechświecie, który ma tendencję do postrzegania każdego związku jako transakcji, a każdą osobę jako okazję do marketingu. (Po prostu daj im trochę radości, pokaż!),

Supernatural ma się już pojawić w trzecim sezonie jako Soldier Boy, jeden z oryginalnych supersamochodów w uniwersum The Boys. Nie wiadomo, czy będzie w pobliżu przez znaczną część trzeciego sezonu, czy pojawi się tylko w kilku odcinkach, a la Shawn Ashmore’s Lamplighter w sezonie 2. Ale biorąc pod uwagę wieloletni związek Acklesa z showrunnerem The Boys Ericem Kripke, wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że jego Soldier Boy pojawi się tylko przez jeden lub dwa odcinki.

I, bądźmy szczerzy, biorąc pod uwagę całe zamieszanie, przed którym stoją zarówno The Seven, jak i Vought, pomysł, że klasyczny bohater, taki jak Soldier Boy, może w jakiś sposób wyjść z emerytury jako ruch PR, wydaje się bardzo podobny do tego, co zrobiłby ten serial.

Tak duża część historii Billy’ego Butchera w pierwszych dwóch sezonach The Boys koncentrowała się na Becce – zastanawianiu się, co się z nią stało, a potem, gdy odkryła, że ​​wciąż żyje, dowiedziała się, dokąd się udała. Ale kiedy jego żona nie żyje, a jej superpotężny syn Ryan został przekazany do aresztu CIA, Butcher jest teraz postacią bardzo poszukującą nowej historii.

Czy w tym łuku może kiedyś znaleźć się syn kobiety, którą tak bardzo kochał? To można zgadywać, nawet jeśli dołączenie pierwszego urodzonego superbohatera z serii, a następnie niemal natychmiastowe wyrzucenie go na rządową witrynę czarnych operacji wydaje się trochę marnotrawstwem. Czy Becca nie chciałaby, aby Butcher miał jakąś praktyczną obecność w życiu Ryana, zarówno jako forma ochrony, jak i przypomnienie faktu, że nie musi okazywać się jak jego biologiczny ojciec, jeśli tego nie robi? nie chcę tego robić.

Jasne, Butcher nie jest typem otwartym emocjonalnie, ale ten związek może pomóc nam zobaczyć, jakim był mężczyzną, zanim zgwałcono jego żonę i rozpadło się jego życie. W każdym razie, mam nadzieję, że The Boys rzeczywiście spędzą trochę czasu na odkrywaniu postaci Butchera poza jego zendetą Homelandera w 3. sezonie.

Występ Karla Urbana został dostatecznie dopracowany, aby wskazać, że jest to mężczyzna, który prawdopodobnie nosi więcej niż wystarczającą część emocjonalnych blizn. Dowiedzmy się, czym one są – i co tak naprawdę go kręci. Aha, i więcej psa też byłoby świetne.

Tytuł oryginalny: The Boys Season 3: What to Expect
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: