Wpis powstał dzięki współpracy z:

Marvel’s Avengers Team ma nadzieję, że aktualizacje DLC spowodują powrót graczy do gry

Szef studia Crystal Dynamics, Scot Amos, poinformował Kotaku, że zespół zdaje sobie sprawę z malejącej liczby graczy Marvels Avengers i ma plany rozwiązania problemu. Jesteśmy przekonani, że zobaczymy, jak gracze na PC (a także gracze na Xbox One i PlayStation 4) powrócą do gry, gdy dodamy ekscytujące

Marvel’s Avengers traci aktywnych graczy, ale Crystal Dynamics ma nadzieję, że to, co nadchodzi, przyniesie im powrót.

Szef studia Crystal Dynamics, Scot Amos, poinformował Kotaku, że zespół jest świadomi malejącej liczby graczy Marvel’s Avengers i mamy plany rozwiązania tego problemu.

„Jesteśmy przekonani, że gracze PC (a także gracze na Xbox One i PlayStation 4) powrócą do game, dodając nową, ekscytującą zawartość do późnej fazy gry i pokazując, że nadal koncentrujemy się na ulepszaniu gry ”- mówi Amos. „Mamy wspaniały zespół zarządzający społecznością w Crystal Dynamics i Square Enix, który codziennie kieruje wszystkie Twoje obawy, sugestie i opinie do zespołu programistów. Słuchamy. Wprowadzamy poprawki, ulepszenia i dodatki tak szybko, jak to tylko możliwe, aby Marvel’s Avengers stała się grą, do której wszyscy dążymy. ”,

Studio próbuje przywrócić graczy z powrotem do gry. wydanie nowej zawartości mającej na celu rozszerzenie gry końcowej tytułu.

„W nadchodzących tygodniach pojawi się kilka nowych elementów zawartości, w tym: zupełnie nowy typ misji w Strefie Wojny o nazwie Szczeliny Tachyon, nowy Posterunek to punkt wyjścia dla nowych misji fabularnych w przyszłości i laboratorium klonowania AIM, które wymaga skoordynowanej grupy czterech graczy na wysokim poziomie, aby pokonać nowe nagrody z najwyższej półki za ukończenie tego zadania ”- mówi Amos. „W każdej z tych aktualizacji dostrajamy i naprawiamy błędy, aby poprawić ogólne wrażenia”.

Amos przypomina również fanom, że do gry pojawią się dwaj nowi bohaterowie (.) Kate Bishop i Clint Barton) i że każdy z nich rozpocznie własne kampanie, które będą kontynuacją oryginalnej historii gry. Co więcej, zespół zamierza wykorzystać przyszłe aktualizacje, aby rozwiązać niektóre z utrzymujących się problemów w grze.

„Na koniec będziemy nadal dodawać nową zawartość do gry w nadchodzących miesiącach, ponieważ zajmujemy się problemami i ogólnym balansem gry. , w tym dystrybucja łupów i cechy jakości życia, o które wszyscy domagają się, aby ulepszyć nasze codzienne doświadczenia, od dostępu do narzędzi komunikacji w trybie współpracy i równoważenia ekonomii ”- wyjaśnia Amos.

Prawdę mówiąc, wszystkich tych informacji należy się spodziewać w oparciu zarówno o to, co zostało wcześniej ujawnione na temat zawartości po premierze Marvel’s Avengers, jak i na naturze innych gier na żywo. To, co dopiero się okaże, to sposób, w jaki Crystal Dynamics rozwiąże niektóre nieodłączne problemy z Avengersami, które do tej pory sprawiły, że zawartość gry końcowej była znacznie mniej atrakcyjna niż zaskakująco silna kampania fabularna gry.

Na przykład jednak wielu graczy (zwłaszcza na PC) zgłasza, że ​​kurcząca się baza graczy może utrudnić nawet korzystanie z wbudowanego systemu dobierania graczy.

Tytuł oryginalny: Marvel’s Avengers Team Hopes DLC Updates Will Bring Players Back to the Game
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: