Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jak Mission: Impossible 7 Shoot przetrwało pandemię bez żadnych nowych infekcji

Kierownik medyczny Mission Impossible 7 wyjaśnia, w jaki sposób kontynuacja została ukończona bez żadnych nowych infekcji.

Kierownik medyczny Mission Impossible 7 wyjaśnia, w jaki sposób kontynuacja została ukończona bez żadnych nowych infekcji.

Tom Cruise ocalił świat przed ogromną katastrofą w każdej nowej odsłonie misji Niemożliwa seria. Ale aktor i producent stanął przed swoim największym wyzwaniem, kiedy musiał ukończyć zdjęcia do Mission: Impossible 7 w środku globalnego zagrożenia medycznego. To była jedna misja zbyt niemożliwa do podjęcia przez Cruise’a w pojedynkę. W wywiadzie dla Variety Jostein Brå Oksavik, norweski kierownik medyczny w Mission: Impossible 7 szczegółowo opisał kroki podjęte w celu zapewnienia wolnego od infekcji zdjęć do filmu w Norwegii.

Kłopoty z wysokobudżetowym filmem strzelaniny w obecnej erze dystansu społecznego polega na tym, że niemożliwe jest zapewnienie, aby setki członków obsady i ekipy były wolne od infekcji na początku produkcji. Według Oksavika, celem jego zespołu jest nie tylko zapobieganie dołączaniu się zarażonych ludzi do sesji, ale także zapobieganie rozprzestrzenianiu się infekcji na innych na planie.

Chociaż szczęście z pewnością ma do odegrania rolę w zapewnieniu braku nowych. W przypadkach infekcji Oksavik i jego zespół codziennie podejmowali szereg rygorystycznych środków ostrożności, aby zapewnić, że zestaw i jego otoczenie są jak najbardziej higieniczne i wolne od zarazków.

Misja: Niemożliwe 7 zawiera powracającą obsadę Toma Cruise’a, Simona Pegga, Rebecci Ferguson i Vanessy Kirby, obok Henry’ego Czernego, Esai Moralesa, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Shea Whigham. Film pojawi się w kinach 19 listopada 2021 r., A Mission: Impossible 8 ukaże się 4 listopada 2022 r. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w Variety.

Tytuł oryginalny: How Mission: Impossible 7 Shoot Survived the Pandemic Without Any New Infections
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: