Wpis powstał dzięki współpracy z:

Vincent D’Onofrio drażni możliwy powrót Kingpina w Spider-Man 3

Śmiałka gwiazda Vincent D'Onofrio dokładnie wie, jaką postać chciałby zobaczyć w Spider-Man 3.

Śmiałka gwiazda Vincent D’Onofrio dokładnie wie, jaką postać chciałby zobaczyć w Spider-Manie 3.

W miarę ujawniania się coraz więcej szczegółów dotyczących W kierunku Marvela i Spider-Mana 3 firmy Sony, coraz bardziej prawdopodobne jest, że bohaterski web-slinger zmierzy się z jakimś multiwersem. Cóż, gdyby tak się stało, Vincent D’Onofrio z Daredevila dokładnie wie, jaką postać chciałby zobaczyć w sequelu Spider-Mana, a aktor zostawia wymowną wiadomość w mediach społecznościowych.

Vincent D’Onofrio nigdy nie wstydził się swojego entuzjazmu dla roli Daredevila złoczyńcy Wilsona Fiska AKA Kingpin w serialu Netflix, a aktor wykorzystał każdą okazję od odwołania serialu, aby zadeklarować chęć powrotu. Tak więc, gdyby Spider-Man 3 wprowadził ideę multiwersu, mógłby to być idealny czas, aby wprowadzić iterację Kingpina D’Onofrio do fałdy MCU. Warto zauważyć, że Kingpin był jednym z głównych złoczyńców w animowanym triumfie Spider-Man: Into the Spider-Verse w 2018 roku, więc istnieje pewien precedens.

Szczegóły dotyczące fabuły Spider-Mana 3 są teraz powolne ujawniono, a niedawno sprowadzono Jamiego Foxxa, aby ponownie wcielić się w rolę Electro z The Amazing Spider-Man 2, rewelacji, która zszokowała wszystkich. Foxx potwierdził swój powrót za pośrednictwem usuniętego teraz posta w mediach społecznościowych, mówiąc, nie mogę się doczekać, aż wszyscy sprawdzicie ten nowy. I w tym nie będę niebieski. Ale tysiąc procent badassa !!! #przesuń w lewo. Nie wiadomo, jak dokładnie będzie pasował do postępowania, ale powrót postaci jest tylko jednym z czynników, które skłoniły fanów do przekonania, że ​​Spidey poradzi sobie z chaosem wieloświata Marvela.

ta teoria wyszła na jaw wczoraj, kiedy Benedict Cumberbatch dołączył do Spider-Mana 3 jako Doctor Strange, który podobno przejmie rolę mentora, którą wcześniej zajmowali Tony Stark Roberta Downeya Jr. i Samuel L. Jackson’s Nick Fury. Fakt, że nadchodząca kontynuacja Doktora Strange’a nosi tytuł Doctor Strange in the Multiverse of Madness, jest prawie zbyt dużym wyzwaniem.

Jeśli chodzi o Vincenta D’Onofrio, gdyby nie powrócił, którego pragnął w Spider- Mężczyzna 3, aktor stwierdził również, że byłby otwarty na styl Jokera na Kingpin. Tak, to znaczy myślę, że to byłoby niesamowite, powiedział D’Onofrio w niedawnym wywiadzie. Myślę, że jest z nim więcej do zrobienia, ale nigdy nie wiadomo … Bo kiedy myślę o Marvelu, myślę o tylu historiach, to tak, jakbyś myślał o DC, to to samo. Jest tak wiele historii. Nie mogę sobie wyobrazić, że siedzę na tym krześle i próbuję dowiedzieć się, które z nich mają być następne. I tak na to patrzę, jako osoba kreatywna. Widzę, że to dużo większe niż tylko moja część. Po prostu widzę w tym ogromne możliwości.

Produkcja Spider-Mana 3 ponownie ruszyła niedawno i ma rozpocząć się w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu. Pierwotnie Spider-Man 3 miał datę premiery 16 lipca 2021 r., W ramach długo oczekiwanej fazy 4 MCU. Ze względu na trwające globalne okoliczności, cała faza została teraz dramatycznie przetasowana w wyniku kilkukrotnego opóźnienia Black Widow, a film ma się teraz ukazać 6 listopada. Plan jest taki, aby Spider-Man 3 wskoczył do Wielkiej Brytanii i Kina w USA w dniu 5 listopada 2021 r. Jest to zasługa oficjalnego konta Vincenta D’Onofrio na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Vincent D’Onofrio Teases Kingpin’s Possible Return in Spider-Man 3
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: