Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Hearts and Bones zostawia Hugo Weavinga trzymającego niszczycielski sekret wojenny

Gravitas Ventures wypuściło nowy zwiastun Hearts and Bones od filmowca Bena Lawrence'a.

Mamy nowy zwiastun Hearts and Bones. To najnowsze dzieło filmowca Bena Lawrence’a, który do tej pory był znany przede wszystkim ze swojej pracy dokumentalnej. Lawrence tym razem próbuje swoich sił w narracji, z Hugo Weavingiem (The Marix, Władca Pierścieni) w roli głównej fotografa wojennego cierpiącego na zespół stresu pourazowego. Jak widać ze zwiastuna, wygląda to na intensywną i emocjonalną podróż z głównym występem Weaving.

Zwiastun rozpoczyna się od Hugo Weavinga, który opowiada o niektórych zagrożeniach, z którymi miał do czynienia jako fotograf opisujący niebezpieczne sytuacje na polu bitwy. Dostrzegamy jego kompas moralny, a także cierpienie, które w wyniku jego pracy wkroczyło w jego codzienne życie. Sprawy się zmieniają, gdy spotyka człowieka, który mieszkał w mieście, które przeżyło wielką tragedię, którą sfotografował. Te dwie więzi, mimo że pochodzą z bardzo różnych środowisk.

Ben Lawrence napisał scenariusz z Beatrix Cristian i wyreżyserował film. Lawrence wyreżyserował wcześniej filmy dokumentalne, takie jak Man Up i Exposed: The Case of Keli Lane. To pierwszy pełnometrażowy wysiłek Lawrence’a. W obsadzie znaleźli się również Andrew Luri, Hayley McElhinney, Bolude Watson i Alan Dukes. Produkcja Matt Reeder. Grał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie miał swoją światową premierę, a także na festiwalach filmowych w Sydney, Melbourne i Hamptons.

Serca i kości skupiają się na fotografu wojennym Danielu Fisherze (Hugo Weaving). Wrócił do domu i odkrył, że jego żona jest w ciąży. Daniel jest zdeterminowany, aby nie dopuścić do tego, aby ojcostwo zmieniło jego styl życia i zaczyna przygotowywać się do nadchodzącej wystawy i kolejnego zadania za granicą. Ale gdy zbliżają się narodziny jego dziecka, stara się powstrzymać swój niepokój. Tymczasem uchodźca z Sudanu Południowego Sebastian Aman (Andrew Luri) ułożył sobie bezpieczne życie w Australii wraz z żoną i dzieckiem.

Ten spokój zostaje zakłócony, gdy wystawa Daniela grozi pokazaniem zdjęć z masakry, która miała miejsce w rodzinnej wiosce Sebastiana 15 lat temu. Sebastian zwraca się do Daniela z apelem, by nie pokazywał zdjęć rozlewu krwi i między nimi rozwija się nieprawdopodobna przyjaźń. Podważa kreatywną kontrolę Daniela i odkrywa niepokojące szczegóły dotyczące przeszłości Sebastiana.

Krytycy, którzy wyświetlali film, ogólnie go polubili, ponieważ obecnie posiada 78 procent udziału w Rotten Tomatoes. Hugh Weaving wystąpił ostatnio w Mortal Engines. Niestety nie pojawi się w The Matrix 4, który jest obecnie filmowany. Weaving pracuje również Lone Wolf i Loveland. Nie ma jeszcze informacji o konkretnej dacie premiery, ale sporo filmów musiało się zmienić, biorąc pod uwagę stan branży filmowej w 2020 roku. Plany wydania każdego filmu są więc w najlepszym razie niepewne. Hearts and Bones wkrótce przybywa z Gravitas Ventures. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: Hearts and Bones Trailer Leaves Hugo Weaving Holding a Devastating War Secret
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: