Wpis powstał dzięki współpracy z:

Elf na półce Filmy, programy telewizyjne i programy specjalne jadą na Netflix

Netflix ogłosił partnerstwo z The Elf on the Shelf, które wprowadzi programy wakacyjne na platformę streamingową.

Netflix i The Elf on the Shelf ogłosili nową współpracę. Rozpoczęły się już prace nad serialami, filmami i programami specjalnymi przedstawiającymi popularne święta. Platforma streamingowa ujawniła, że ​​w ramach nowego partnerstwa, które ma na celu przynieść świąteczną radość, przyglądają się zarówno animacji, jak i akcji na żywo. Nie jest jasne, nad czym dokładnie pracują w tej chwili, ale można sobie wyobrazić, że do najbliższych Świąt będziemy mieli coś z Elfem na półce. Możesz przeczytać oświadczenie serwisu Netflix poniżej.

Doniesiono, że zawartość Netflixa na półce będzie skierowana do młodszych dzieci i będzie przeznaczona dla rodzin. Umowa obejmuje również istniejące animowane filmy krótkometrażowe Lumistelli, Elf Pets: Santa’s Reindeer Rescue i Elf Pets: A Fox Cub’s Christmas Tale, które pojawią się na Netflix w Ameryce Północnej w tym sezonie świątecznym. Roy Lee i Miri Yoon z Vertigo Entertainment będą producentami wszystkich materiałów do The Elf on the Shelf, podczas gdy twórcy Chanda Bell, Christa Pitts i Carol Aebersold będą również zaangażowani w produkcję.

Chanda Bell, Christa Pitts i Carol Aebersold stworzyli The Elf on the Shelf w 2005 roku i sami go opublikowali. Nie mieli pojęcia, że ​​książka miała stać się globalnym fenomenem, który zostanie sprzedany w ponad 14,5 miliona egzemplarzy. Chodzi o to, że ludzkość pomaga biegać biegunowi północnemu i definiuje ducha Bożego Narodzenia, powiedział Bell. Święty Mikołaj potrzebuje dostępu do tej magii, aw magicznej krainie Bieguna Północnego nic się nie dzieje bez tego ducha.

Na początku tego roku Chanda Bell powiedziała, że ​​ścigało nas Hollywood przez ostatnie pięć lub osiem lat , ale nie byliśmy pewni, jaką historię chcemy opowiedzieć. Wygląda na to, że Netflix był w stanie pomóc im w realizacji kilku kreatywnych pomysłów, ponieważ w najbliższej przyszłości będzie o wiele więcej The Elf na półce. Musieliśmy popracować nad fabułą i zasadniczo to, co wnosimy, to cały wszechświat postaci, franczyza, która potrzebuje partnera z branży rozrywkowej, aby ją ożywić, powiedział Bell.

The Elf on Półka była już animowana, ale Netflix wprowadzi nowy wygląd do serii. Chanda Bell mówi, że ona i jej partnerzy są podekscytowani współpracą z Netflix w tworzeniu wciągających i wciągających oryginalnych historii o biegunie północnym Świętego Mikołaja, zapewniając jednocześnie serdeczną rodzinną rozrywkę fanom na całym świecie. Zauważyła również, że podpisanie umowy z Netflix to spełnienie marzeń. Wiadomości o Elfie na półce po raz pierwszy pojawiły się w Deadline.

Tytuł oryginalny: The Elf on the Shelf Movies, TV Shows and Specials Are Heading to Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: