Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jeff Goldblum odtwarza na nowym zdjęciu kultową scenę bez koszulki w Parku Jurajskim

Prawie 30 lat później Jeff Goldblum odtworzył kultową odsłoniętą klatkę piersiową z Parku Jurajskiego.

Prawie 30 lat później Jeff Goldblum odtworzył kultową odsłoniętą scenę klatki piersiowej z Parku Jurajskiego.

Być może dzieli nas prawie dwa lata od premiery Jurassic World 3, ale Jeff Goldblum właśnie dał fanom coś, co pomoże im zaoferować. Aktor, który gra Iana Malcolma w serii, odtworzył swój najbardziej kultowy moment na ekranie. Tak, prawie 30 lat po pojawieniu się Parku Jurajskiego Goldblum odsłonił swoją klatkę piersiową, aby okazać uznanie dla osób rejestrujących się do głosowania.

Jeff Goldblum opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym widać go w tym samym stroju Ian Malcolm był ubrany w Jurassic Park, kiedy ten moment został uwieczniony na filmie. W filmie Ian doznaje poważnych obrażeń, gdy wybucha T-rex. Raz znaleziony zostaje zabrany w bezpieczne miejsce. Kamera, którą zajmują się inni ocaleni, skupia się na Ianie, którego klatka piersiowa jest odsłonięta, z nim ułożonym w sposób, powiedzmy, niezapomniany. Goldblum udostępnił zdjęcie z następującym podpisem.

O ile wiemy, oficjalnie nie ma to nic wspólnego z Jurassic World: Dominion, który jest obecnie w produkcji. Chociaż ta chwila może nie zostać odtworzona w sequelu, fani Jurassic Park mają wiele do zaoferowania. W filmie Jeff Goldblum ponownie spotka się z San Neill i Laurą Dern. Oznacza to, że Ian, Alan i Ellie będą razem po raz pierwszy od 1993 roku. Reżyser Colin Trevorrow wielokrotnie obiecywał, że wszyscy trzej aktorzy odegrają znaczące role. Goldblum pojawił się na krótko w Fallen Kingdom 2018, choć był to raczej gloryfikowany epizod.

Niedawno filmowanie musiało ponownie nacisnąć przycisk pauzy w sequelu z powodu obaw o zdrowie i bezpieczeństwo. Universal zdecydował się również opóźnić premierę filmu, ponieważ trzecia część obecnej trylogii ma pojawić się latem 2022 r. Aby złagodzić cios, wydali pierwszy oficjalny plakat, który nawiązuje do oryginalnego hitu Stevena Spielberga. W obsadzie znaleźli się również Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Daniella Pineda, Scott Haze, Campbell Scott, Justice Smith, Omar Sy, DeWanda Wise, Dichen Lachman, BD Wong i Mamoudou Athie. Colin Trevorrow jest współautorem scenariusza wraz z debiutantką serii, Emily Carmichael (Pacific Rim: Uprising).

Na razie szczegóły fabuły są w dużej mierze ukrywane. Kilka zdjęć z planu drażniło dinozaury na śniegu, a także widzieliśmy kilka animatronicznych zwierząt. Wiemy, że pozostałe dinozaury będą żyć w prawdziwym świecie wśród ludzi, ponieważ Isla Nublar została zmieciona z mapy w wyniku erupcji wulkanu podczas wydarzeń z Upadłego Królestwa. Zwierzęta, które przeżyły, zostały wypuszczone na wolność w Lockwood Estate. Jurassic World: Dominion ukaże się w kinach 10 czerwca 2022 roku. W międzyczasie koniecznie obejrzyj swoje zdjęcie z Instagrama Jeffa Goldbluma.

Tytuł oryginalny: Jeff Goldblum Recreates Iconic Jurassic Park Shirtless Scene in New Photo
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: