Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Marvela MODOK ujawnia dziwny styl lalek

Czuję, że przeszliśmy długą drogę, jeśli chodzi o akceptację koncepcji superbohaterów jako społeczeństwa. Filmy X-Men tak niechętnie włączały gigantyczne roboty, dopóki nie skończyły sześciu filmów i do dziś nie widzieliśmy, jak Wolverine nosi na dużym ekranie jego charakterystyczne żółte rajstopy. Jesteśmy na to teraz gotowi

Czuję, że przeszliśmy długą drogę, jeśli chodzi o akceptację koncepcji superbohaterów jako społeczeństwa. Filmy X-Men tak niechętnie włączały gigantyczne roboty, dopóki nie skończyły sześciu filmów i do dziś nie widzieliśmy, jak Wolverine nosi na dużym ekranie jego charakterystyczne żółte rajstopy. Jesteśmy na to teraz gotowi i jesteśmy gotowi na Galactus. Jesteśmy gotowi na kosmicznego konia, który może podnieść młot Thora i tak dalej.

Nawet jako główny czarny charakter Nowa gra wideo Avengers, MODOK, zawsze będzie trudna do sprzedania. Chociaż jest przerażającym wrogiem, niewiarygodnie inteligentnym i potężnym, ma też funky wyglądającą gigantyczną głowę z kończynami normalnych rozmiarów, które dyndają dookoła i są mało przydatne. Jest uosobieniem dziwacznych projektów komiksów i jeśli chcesz go zwrócić na siebie, będziesz musiał się intensywnie zastanowić, jak go przedstawisz.

Jako gigantyczny kretyn grany przez Pattona Oswalta w komediowym programie telewizyjnym nakręconym w poklatce Jasne, to wystarczy.

Na New York Comic Con w końcu mogliśmy zagłębić się w nadchodzącą serię Hulu w panelu z udziałem współtwórcy / scenarzysty / producenta wykonawczego Jordana Bluma i głównej obsady: Patton Oswalt (MODOK), Aimee Garcia (żona MODOK), Ben Schwartz (syn MODOK) i Melissa Fumero (córka MODOK).

Dodatkowo zawiera dwa klipy z serialu.

< p> MODOK opowiada historię Mentalnego Organizmu Zaprojektowanego Tylko do Zabijania / George’a Tarletona, który musi radzić sobie ze swoją szaloną organizacją naukowców Advanced Ideas Mechanics, której kończą się pieniądze. AIM nie ma innego wyjścia, jak tylko sprzedać korporacji GRUMBLE, a MODOK musi przejść przez niefortunne piekło polegające na konieczności ciągłego zmieniania swojej organizacji, aby spełniać mandaty kierownicze. Beck Bennett zagra Austina Van Der Sleet, młodego nowego szefa MODOK.

W międzyczasie możemy zobaczyć rodzinę MODOK. Jodie jest jego szokująco normalnie wyglądającą żoną, która uważa, że ​​może lepiej byłoby zostawić AIM na śmierć AIM, aby mogła być żywicielem rodziny. Ich syn Lou również wygląda raczej normalnie, ponieważ został stworzony w laboratorium. Jest jeszcze córka Melissa, która również jest gigantyczną lewitującą głową, ale jest też uważana za najpopularniejszą dziewczynę w jej liceum. W jakiś sposób.

Inne zaangażowane postacie to Wendi McLendon-Covey jako Monica Rappaccini, rywalka MODOK, a także Jon Daly jako Super-Adaptoid. Super-Adaptoid aspiruje do pracy nad sztuką i czerpania radości z kultury, ale ciągle musi służyć MODOK-owi.

Najwyraźniej jest też „fajny listonosz”. Mam nadzieję, że pewnego dnia go zobaczymy.

Po klipach jest tam miła mała sekcja z pytaniami i odpowiedziami, w której omawiają postacie i to, jak fajnie było zrobić program. Ciekawostką jest to, że Oswalt zauważył, że byli zszokowani, gdy używali niektórych postaci Marvela, w tym różnych bohaterów związanych z X-Men. Spodziewaj się, że wrzucą garść niejasnych postaci z Marvela do diabła. Hej, jeśli Harley Quinn może zrobić tyle z Kite Manem, to w Rzymie!

Wciąż nie ma konkretnej daty premiery, ale spodziewaj się, że MODOK pojawi się w Hulu na początku przyszłego roku.

Tytuł oryginalny: Marvel’s MODOK Trailer Reveals Weird Puppet Styling
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: