Wpis powstał dzięki współpracy z:

Oto dlaczego Natalie Portman jeszcze nie pokazała swoim dzieciom prequeli z Gwiezdnych Wojen

Natalie Portman ujawnia, dlaczego jeszcze nie pokazała swoim dzieciom swoich filmów o Gwiezdnych Wojnach.

Podczas gdy księżniczka Leia Carrie Fisher pozostaje główną bohaterką uniwersum Gwiezdnych Wojen, wicemistrzem tytułu jest jej mama, postać Księżniczki Padme Amidali z prequelowej trylogii Natalie Portman. W wywiadzie dla Yahoo! Portman wyjaśniła, dlaczego jej masowa obecność w najpopularniejszym na świecie serialu science fiction pozostała tajemnicą przed jej dziećmi.

Podczas gdy trylogia prequela nie została szczególnie ciepło przyjęta przez fanów rola Portmana jako żony Anakina Skywalkera i powód jego zejścia na Ciemną Stronę spotkały się z pochwałą. Aktorka miała zaledwie 13 lat w momencie jej obsady, a kilka dni po premierze trylogii ujawniła, że ​​miała trudności ze znalezieniem pracy z powodu plakietki Star Wars dołączonej do jej nazwiska.

< p> Przez lata wydawało się, że Natalie Portman pogodziła się ze swoim dziedzictwem jako Amidala, nawet zakładając wyszukany kostium dla postaci do szkicu SNL, w którym odważyła się publiczności powiedzieć cokolwiek złego o filmach prequelowych, trzymając pistolet. Dzięki serii docenionych przez krytyków filmów, w tym Black Swan, v jak Vendetta i Annihilation, Portman udało się uciec przed klątwą, jaką jest bycie typową postacią Gwiezdnych Wojen.

Oprócz bycia uznaną przez krytyków aktorką z na swoim koncie ma wiele kultowych ról, Portman jest także matką syna Alepha i córki Amalii. Aktorka mogłaby pozwolić swoim dzieciom poświęcić się całej swojej filmografii, aby zaimponować im, uważa, że ​​ważne jest, aby nakreślić podróż młodej osoby do królestwa fikcji i fantazji w kontrolowany sposób.

Natalie Portman jako pierwszy opublikował te komentarze w Yahoo.

Tytuł oryginalny: Here’s Why Natalie Portman Hasn’t Shown Her Kids the Star Wars Prequels Yet
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: