Wpis powstał dzięki współpracy z:

Joe Manganiello waży się na scenie Restored Deathstroke w Justice League Zacka Snydera

Scena napisów końcowych Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera doprowadzi do filmu o Batmanie Solo Bena Afflecka.

Kiedy reżyser Joss Whedon został sprowadzony, aby zastąpić Zacka Snydera w Justice League w 2017 roku, cała struktura filmu została radykalnie zmieniona. Jedną postacią, która otrzymała krótką karierę, był Joe Manganiello jako Deathstroke. W wywiadzie dla Collidera aktor ujawnił, że nadchodząca Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera będzie zawierała oryginalną scenę napisów końcowych do Deathstroke, która w pewnym momencie miała na celu przygotowanie solowego filmu Bena Afflecka o Batmanie.

< p> Kiedy Ben Affleck został po raz pierwszy zaangażowany w Batman v. Superman, aktor zapisał się na scenariusz, wyreżyserował i zagrał w solowym filmie o Batmanie. Według Joe Manganiello, oryginalna scena końcowa Justice League z Deathstroke prowadziłaby bezpośrednio do filmu Affleck o Batmanie, co ma sens, ponieważ Deathstroke i Batman mieli długą i interesującą rywalizację w komiksach, a fani chcieliby zobaczyć dwa pojedynki na ekranie.

Niestety, kiepski odbiór Batmana v. Supermana sprawił, że Affleck wyłączył pomysł nakręcenia filmu o Batmanie, a scena Deathstroke w Justice League została ponownie zmieniona, aby dotrzeć do spotkania Deathstroke Umów się z Lexem Luthor, aby zamiast tego założyć Legion of Doom.

Ciekawie będzie zobaczyć, jaki był pierwotny plan Snydera dotyczący Deathstroke pod koniec Justice League i jak ustawiłby Batmana Afflecka film. Teraz, gdy aktor oficjalnie powraca do DCEU, aby zagrać drugoplanową rolę w filmie Flash, nie jest to poza sferą możliwości, jeśli Justice League Zacka Snydera zakończy się hitem wśród widzów, Affleck wróci, aby w końcu ukończyć swoją solowy projekt o Mrocznym Rycerzu.

W Justice League występują Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor i JK Simmons jako komisarz Gordon.

Film opowiada historię inwazji obcych na Ziemię, którą mogą odeprzeć jedynie połączone siły największych superbohaterów planety. Oryginalna wersja filmu, Zack Snyder’s Justice League, będzie miała swoją premierę wyłącznie w HBO Max w 2021 roku. Collider był pierwszym, który przekazał tę wiadomość.

Tytuł oryginalny: Joe Manganiello Weighs in on Restored Deathstroke Scene in Zack Snyder’s Justice League
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: