Wpis powstał dzięki współpracy z:

„Free Guy to film dla nie-graczy” też nalega, Ryan Reynolds

Odbiorcy spoza gier z łatwością zrozumieją, że fabuła Free Guy obiecuje Ryan Reynolds.

Odbiorcy niezwiązani z grami z łatwością zrozumieją obietnice fabularne Free Guy, Ryan Reynolds.

Gry wideo to gęsta i skomplikowana subkultura rozrywki, która rządzi się swoimi własnymi zasadami, terminologia i historia. Nadchodzący film Ryana Reynoldsa oparty na grach wideo Free Guy rozgrywa się w fikcyjnej grze i zawiera odniesienia do rzeczywistych gier wideo. W wywiadzie dla Collidera Reynolds wyjaśnił, że chociaż podstawowe założenie jego filmu koncentruje się na grach, opowiadana historia mówi o szerszym ludzkim doświadczeniu, z którym może odnieść się większość widzów.

Zwiastun Free Guy ujawnił historię gry w otwartym świecie w stylu GTA, w której NPC (postać niegrywalna) zyskuje rozum i wyrusza na misję, aby ocalić swoje miasto przed wbudowanymi złoczyńcami i bezdusznymi graczami. Istnieje wiele odniesień do pasków zdrowia, ulepszeń, kodów itp., Które mogą być trudne do zrozumienia dla odbiorców spoza gier. Aby uniknąć nieporozumień, reżyser filmu, Shawn Levy, wyjaśnił, że postać Reynoldsa będzie działać jako rodzaj pośrednika w przekazywaniu widzom reguł fikcyjnego świata filmu.

Kiedy mamy do czynienia z świat gier z jego rozległą historią i fandomem, może być kuszące, aby zanurzyć historię w niezliczonych pisankach wielkanocnych i odniesieniach, które tylko zapaleni gracze zrozumieliby i pokochali. Ale Levy uważa, że ​​takie podejście może zrazić resztę publiczności i przeszkodzić im w zanurzeniu się w narrację.

W reżyserii Shawna Levy’ego Free Guy z udziałem Ryana Reynoldsa, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi. Film pojawi się w kinach 11 grudnia. Ta wiadomość pochodzi z Collider.

Tytuł oryginalny: Free Guy Is a Movie for Non-Gamers Too Insists Ryan Reynolds
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: