Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda chłopców Aya Cash to Jean Grey z MCU w X-Men Fan Art

Po tym, jak Aya Cash powiedziała, że ​​będzie gotowa zagrać Jean Grey z MCU, artysta cyfrowy ApexForm wyobraził sobie, jak to może wyglądać.

Po tym, jak Aya Cash powiedziała, że ​​będzie gotowa zagrać Jean Grey z MCU, artysta cyfrowy ApexForm wyobraził sobie, jak to może wyglądać.

Po Aya Cash, gwiazdy The Boys wyraziła zainteresowanie rolą Jean Grey w Marvel Cinematic Universe, przygotowano kilka niesamowitych nowych grafik fanów, wyobrażających, jak mogłaby się pojawić w tej roli. Bardzo dobrze znana z roli nikczemnej Stormfront w popularnym serialu Amazon, Cash została zapytana w wywiadzie, czy są jakieś inne postacie superbohaterów, którymi byłaby zainteresowana.

Dorastałem na X- Mężczyźni. Tak więc w moim świecie fantasy byłbym w tym wszechświecie, Phoenix Rising, wyjaśnił Cash ScreenGeek. Bardzo chciałbym być częścią świata X-Men. A jeśli nadarzy się inna okazja – X-Men Geriatrics – mogą przyjść do mnie w dowolnym momencie.

Zaintrygowany tą możliwością, artysta cyfrowy ApexForm rozpoczął pracę nad nowym dziełem fanowskim, w którym kusząc Casha jako Jean Grey. Uwielbiam ją na chłopcach i myślę, że ma wygląd i aktorstwo, które łączy jean grey, a także Dark Phoenix, zauważa artysta w podpisie. Rzut oka na grafikę fanów sprawia, że ​​jeszcze łatwiej wyobrazić sobie Casha w tej roli. Możesz to ocenić poniżej.

Oprócz Jean Grey, nazwa Aya Cash rzuciła dla niej kilka innych opcji potencjalny debiut MCU. Konkretnie nazywa Bestię swoją ulubioną postacią w całym uniwersum X-Men i chociaż mogłaby być gotowa do grania w zmienioną płeć wersję futrzastego niebieskiego superbohatera, byłaby nieufna, ponieważ fani by ją zabili. Cash wymienia także Rogue jako kolejną postać X-Men, którą chciałaby przedstawiać. Z pewnością byłoby interesujące zobaczyć fanartów Casha w tych rolach.

W każdym razie wiele osób mówi teraz o Cashu, ponieważ aktorka wyróżniała się jako jedna z najbardziej zabawni wykonawcy w drugim sezonie The Boys. Jak się okazuje, Stormfront był pierwszym sztucznie stworzonym superbohaterem, skonstruowanym w laboratorium przez Vought wiele dekad temu. Okazało się również, że jest dosłowną nazistką, co pokazano na zdjęciach, w towarzystwie samego Adolfa Hitlera. Ponieważ Cash był tak dobry w tej roli, pomogła uczynić ze Stormfront postać, której fani naprawdę kochali nienawidzić. Pomimo tego, jak ostatnio widzieliśmy ją w finale drugiego sezonu, showrunner Eric Kripke mówi, że Stormfront wciąż żyje i są szanse, że wróci w pewnym stylu w sezonie 3.

Jeśli chodzi o X- Mężczyźni w MCU pozostają niejasni, kiedy nastąpi ich nieuniknione wprowadzenie. Wcześniej prawa do filmu X-Men należały do ​​20th Century Fox, ale od tego czasu powróciły do ​​Disneya po przejęciu tego ostatniego przez pierwszego. Szef Marvela, Kevin Fiege, potwierdził, że istnieją wczesne plany wprowadzenia Wolverine’a i jego kumpli do MCU w pewnym momencie, ale dokładnie, kiedy się pojawią, pozostaje tajemnicą. Żadne imiona nie zostały jeszcze przypisane do nowej obsady, ale przy co najmniej trzech postaciach Cash byłby gotów do gry, miejmy nadzieję, że będzie w stanie w jakiś sposób zaangażować się w grę. Fanartowa grafika Cash as Jean Grey pochodzi z ApexForm na Instagramie.

Tytuł oryginalny: The Boys Star Aya Cash Is the MCU’s Jean Grey in X-Men Fan Art
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: