Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierwsze spojrzenie na ponowne uruchomienie animaniaków

Od powrotu animaniaków dzieli nas miesiąc, a to nie jest chwila za wcześnie. Yakko, Wacko i Dot zaginęli od późnych lat 90. i, szczerze mówiąc, było to prawdopodobnie bardziej spowodowane zmęczeniem niż czymkolwiek innym. Czasami musisz odpocząć nieruchomość, a następnie sprowadzić ją z powrotem do linii. Animaniacs to bardzo

Za miesiąc odzyskamy animaniaków, a to nie jest chwila za wcześnie. Yakko, Wacko i Dot zaginęli od późnych lat 90. i, szczerze mówiąc, było to prawdopodobnie bardziej spowodowane zmęczeniem niż czymkolwiek innym. Czasami musisz odpocząć nieruchomość, a następnie sprowadzić ją z powrotem do linii. Animaniacs to bardzo mile widziany powrót, ale jednocześnie nie chcemy, żeby był zbyt inny. Mówiąc dokładniej, nie musi się zbytnio różnić. Dodaj odrobinę farby i zmodernizuj ją, nie oddalając się zbytnio, ale zachowaj duszę bez zmian.

Wszystko było już na dobrej drodze, gdy pojawiła się wiadomość, że przywracają wszystkich oryginalnych aktorów głosowych. Najwyraźniej była to sytuacja, w której Steven Spielberg chciał ich wszystkich z powrotem lub tak się nie stało.

W niedzielę w New York Comic Con odbył się panel poświęcony nowemu serialowi z udziałem aktorów głosowych Roba Paulsena, Tress MacNeille, Jess Harnell i Maurice LaMarche, a także producentów wykonawczych Wellesley Wild i Gabe Swarr. Wiele mówiono o tym pół godzinie, w tym o tym, dlaczego postacie tak dobrze rezonują, a także o kilkuletnim procesie przywracania serialu z powrotem w nowej formie.

Rozmowa jest w porządku, ale gdzie jest kremowe nadzienie? Potrzebujemy jakichś wyników i na szczęście rzucił okiem nie tylko na dowolny klip Animaniacs, ale na zimne otwarcie nowego sezonu. Co więcej, odgrywają rolę Steve’a Spielberga, parodiując pewien film, który zrobił, przywracając niesamowite rzeczy z odległej przeszłości.

Nie, nie Ready Player One. Mam na myśli dobry film. Mam na myśli Park Jurajski.

Ach, jest tu tak wiele do kochania. Dziwny odgłos korby, gdy głowa Laury Dern jest wypychana na bok. Prawnik Jurassic Park zostaje ponownie wykorzystany jako przedstawiciel Hulu. Kierowca cicho zdejmuje dłoń Jeffa Goldbluma z ramienia.

To zdecydowanie świetny początek i sprzedaż tego, do czego się dąży. Rodzeństwo Warner nadal jest „szalone na maksa”. Pinky and the Brain powrócą i ta wiadomość jest traktowana jako ważna, jak przywrócenie tyranozaura przed wymarciem. Jedyną prawdziwą różnicą jest to, że postacie są rysowane w bardziej zaktualizowanym stylu, bajki są szerokoekranowe, a Spielberg pasuje trochę ZBYT dobrze, jak starszego Johna Hammonda.

Naprawdę, wszystko, czego teraz potrzebujemy, to krzyk Wayne Knight, że nikogo nie obchodzi, że Rita i Runt nie wrócili. Albo gigantyczny kurczak przebrany za Wayne Knighta. Nie należy tego mylić z Wayne Knightem ubieranym za gigantycznego kurczaka w Toy Story 2. Zjeżdżam z tropu.

Parodiowanie Parku Jurajskiego jest nie tylko tak idealne do tego, do czego zmierzają, ale naprawdę wychodzi o wiele lepiej niż wtedy, gdy Warner Bros. nagrał ten program Histeria! i wprowadził go w zimnej, otwartej parodii filmu Godzilla z 1998 roku. To… z pewnością kapsuła czasu.

Nowy sezon Animaniacs zadebiutuje w Hulu 20 listopada. Podobnie, wszystkie stare odcinki Animaniacs i Pinky and the Brain są już dostępne w serwisie streamingowym. Obejmuje to niefortunny sezon Elmyry w Pinky and the Brain, o którym nie rozmawiamy.

Tytuł oryginalny: First Look at Animaniacs Reboot
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: