Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowe zdjęcia z planu Batmana pokazują, jak Robert Pattinson wraca do pracy i uczestniczy w pogrzebie

Kilka tygodni po kolejnym opóźnieniu w produkcji Robert Pattinson wrócił do pracy na planie The Batman.

Kilka tygodni po kolejnym opóźnieniu w produkcji Robert Pattinson wrócił do pracy na planie The Batman.

Po diagnozie koronawirusa kilka tygodni temu Robert Pattinson powrócił do pracy w Liverpoolu na planie The Batman. Jak widać na wielu nowych zdjęciach opublikowanych w Internecie, Pattinson wrócił w roli Bruce’a Wayne’a, aby sfilmować pozorną scenę pogrzebową. Wraz z dziesiątkami statystów grających w żałobników, Pattinsona można zobaczyć w czarnym garniturze na zewnątrz St. George’s Hall, który podobno podwoi się w Gotham City Hall. Zoe Kravitz i John Turturro można również zobaczyć na innym zdjęciu.

Inne zdjęcia ujawniają dodatkowe szczegóły z tej sceny. Widać grupę ludzi protestujących na pogrzebie z napisami „Nasz dzień sądu” i „Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa”. Wskazówkę dotyczącą zmarłego można również zobaczyć w postaci portretu gwiazdy Spooks, Ruperta Penry-Jonesa, wystawionego przed budynkiem. Nie zostało jeszcze ogłoszone, kto będzie grał w filmie, ale możemy przypuszczać, że jest on znaną postacią z Gotham, która mogła paść ofiarą Człowieka-Zagadki.

Droga do zdobycia The Batman w kinach był, delikatnie mówiąc, bardzo rockowy. Wraz z wieloma innymi dużymi produkcjami filmowymi, zdjęcia zostały wstrzymane na wczesnym etapie produkcji, zamykane w marcu ze względu na obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Zdjęcia wznowiono dopiero we wrześniu, ale zaledwie trzy dni później Robert Pattinson otrzymał pozytywną diagnozę, co natychmiast przerwało produkcję. Po dwutygodniowym oczekiwaniu filmowanie wznowiono, chociaż to pierwszy raz, kiedy Pattinson została publicznie zauważona na planie.

Oczywiście te ciągłe opóźnienia spowodowały również, że data premiery była kilkakrotnie przesuwana. Początkowo zaplanowano na czerwiec 2021 r., Film został przesunięty na październik 2021 r., Aby uwzględnić opóźnienia w produkcji. Niedawno został ponownie opóźniony, tym razem do marca 2022 roku.

Batman będzie podążał za Pattinsonem jako młodszy Bruce Wayne, na początku kariery miliardera jako strażnika przestępczego. Ta historia, osadzona w niezależnym wszechświecie, nie jest częścią theo DCEU i nie ma powiązań fabularnych z żadnym innym filmem DC. Oprócz Pattinsona w obsadzie występują także Paul Dano jako Riddler, Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Oswald Cobblepot, Jeffrey Wright jako komisarz James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone i Andy Serkis jako Alfred Pennyworth. Matt Reeves reżyseruje na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Peterem Craigiem.

Również w HBO Max znajduje się seria prequeli do filmu, śledzona przez funkcjonariuszy pracujących z Departamentem Policji Gotham City. Reeves jest współautorem i producentem wykonawczym, ale nie jest jasne, czy Pattinson lub inni aktorzy z The Batman powrócą do swoich ról w serialu. Zakładając, że film radzi sobie tak dobrze w kinach, jak oczekiwano, jest więcej niż prawdopodobne, że zobaczymy Pattinson również jako Mroczny Rycerz w sequelu lub dwóch.

Został wydany zwiastun The Batman Warner Bros., gdzie fani mogą rzucić okiem na zemsty Batmobil i Pattinson. Premiera filmu w kinach zaplanowana jest na 4 marca 2022 roku. A Poniżej zamieszczamy w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcia z zestawu Batmana. Ta wiadomość przychodzi do nas z Yahoo, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć z planu.

Tytuł oryginalny: New The Batman Set Photos Show Robert Pattinson Back at Work and Attending a Funeral
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: