Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jurassic World 3 Set Photos Tease a Romantic Reunion for Elie Sattler & Alan Grant

Nowe zdjęcia z planu Jurassic World: Dominion znajdują Sama Neilla i Laurę Dern w miłosnych uściskach.

Nowe zdjęcia z planu filmu Jurassic World: Dominion odnajduje Sama Neilla i Laurę Dern w miłosnych uściskach.

Jurassic World 3 będzie trzecim filmem w reżyser Colin Trevorrow na temat serii opartej na dinozaurach. Film połączy obecnych liderów Chrisa Pratta i Bryce’a Dallasa Howarda z oryginalnym Jurassic Park, Samem Neillem, Laurą Dern i Jeffem Goldblumem. Sądząc po zdjęciach z planu filmowego, które zostały niedawno wydane przez Jurassic Vault, w powietrzu czuć miłość do postaci Dern i Neill.

Dwóch doświadczonych aktorów wcieli się ponownie w role dr Ellie Sattler i dr Alan Grant odpowiednio. Na zdjęciach z planu widzimy, jak Ellie i Alan przytulają się i namiętnie całują, zanim Alan wyjdzie z kadru. Może to oznaczać, że scena jest pożegnalnym strzałem. Pocałunek jest interesującym i nieco nieoczekiwanym wydarzeniem, w którym dwie postacie przerwały swój ostatni film.

Aby sprawdzić zdjęcia z planu, które pokazują dr Ellie Sattler i dr Alan Grant} w uścisk miłości, KLIKNIJ TUTAJ.

W Parku Jurajskim Ellie i Alan byli kolegami i też spotykali się ze sobą. Razem stawili czoła okropnościom parku i pomogli sobie przetrwać. Jednak zawsze była między nimi kość niezgody, ponieważ Ellie chciała się ustatkować i mieć dzieci, podczas gdy Alan miał tylko czas na pracę.

Zanim oboje pojawili się w ich ostatnim filmie Jurassic Park 3, sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej. Ellie w końcu zgodziła się, że Alan nigdy nie chciałby życia rodzinnego, które koliduje z jego pracą. W rezultacie zrywa z nim i decyduje się na życie małżeńskie z Markiem Deglerem, mając przy tym dwoje dzieci. Pomimo zakończenia ich związku, Ellie i Alan nadal bardzo się wspierali.

Odkąd Jurassic World: Dominion rozgrywa się dekady po Jurassic Park 3, rzeczy mogły się zmienić dla dwóch postaci i mogą być wykazano, że połączyli się romantycznie w ostatnich latach. Podczas gdy niektórzy fani początkowo obawiali się, że powrót Alana i Ellie do nadchodzącego filmu będzie krótkimi występami, Trevorrow położył kres tym obawom, ujawniając, że ta dwójka, wraz z Ianem Malcolmem, mają fundamentalne znaczenie dla historii filmu. Jurassic World: Dominon ostatnio doznał jednego lub dwóch trafień z powodu opóźnienia daty premiery, a filmowanie zostało zatrzymane po wykryciu przypadków infekcji na planie. Miejmy nadzieję, że obsada i ekipa będą mogli wkrótce bezpiecznie opakować film. Wyreżyserowany przez Colina Trevorrow, Jurassic World: Dominion zawiera obsadę, w skład której wchodzą Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Jake Johnson, Justice Smith, Daniella Pineda, Omar Sy, Isabelle Sermon i B.D. Wong. Film ma pojawić się w kinach 10 czerwca 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Jurassic World 3 Set Photos Tease a Romantic Reunion for Elie Sattler & Alan Grant
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: