Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Informer Trailer #2 Has Ana de Armas & Joel Kinnaman Caught in a Drug War

Vertical Entertainment wydało nowy zwiastun The Informer, który pojawi się w domu w listopadzie.

Mamy nowy zwiastun The Informer. Pochodzący z Vertical Entertainment i The Forest Road Company Noriva, wygląda na to, że w przyszłym miesiącu do domu trafią Joel Kinnaman (Suicide Squad, Altered Carbon) i Ana de Armas (Knives Out, Blade Runner 2049) na czele z listą A-list. akcja. Opierając się na zwiastunie, wygląda na to, że może on być dobrym substytutem możliwości obejrzenia nowego thrillera w prawdziwym teatrze tej jesieni.

Zwiastun rozpoczyna się od Joela Kinnamana i Ana de Armas prowadzi szczęśliwe, udomowione życie ze swoją małą córką. Pokój zostaje przerwany, gdy postać Kinnamana zostaje wezwana, aby rozprawić się z informatorem FBI, który zajmuje się handlem narkotykami. Sprawy się komplikują, co stawia go w niepewnej sytuacji do tego stopnia, że ​​w końcu musi wrócić do więzienia, aby zająć się wojną narkotykową od wewnątrz. Ale ta ryzykowna operacja to cena jego wolności.

Film wyreżyserował Andrea Di Stefano, który napisał scenariusz wraz z Mattem Cookiem i Rowanem Joffe. Basil Iwanyk, Erica Lee, Mark Lane, James Harris i Robert Jones są na pokładzie jako producenci. W obsadzie znaleźli się także Rosamund Pike (Gone Girl, Jack Reacher), Common (John Wick: Rozdział 2, Hell on Wheels) i Clive Owen (Children of Men, Gemini Man). Peter Jarowey z Verticala i Zach Tarica z The Forest Road Company wyjaśnili, kiedy ogłoszono umowę dystrybucyjną, że ich zdaniem może to pomóc wypełnić pustkę dla miłośników kina, którzy przegapili tegoroczny sezon letni.

Centra Informer o Pete Koslow (Joel Kinnaman), byłym żołnierzu do zadań specjalnych, który potajemnie pracuje jako informator dla FBI, gdy chcą zlikwidować handel narkotykami polskiej mafii w Nowym Jorku. Jednak operacja FBI idzie na południe, co powoduje śmierć tajnego policjanta z NYPD. Następnie Peter zostaje nakłoniony do powrotu do więzienia Bale Hill, gdzie wcześniej odbywał karę zabójstwa w celu zniszczenia kartelu od środka.

Joel Kinnaman ma pojawić się w przyszłorocznym The Suicide Squad. Tymczasem Ana de Armas pojawi się w kolejnym wpisie o Jamesie Bondzie, No Time to Die. Informer jest wydawany w ramach Home Premiere Premium VOD. Podobnie jak inne ostatnie wydawnictwa, takie jak Bill & Ted Face the Music i Trolls World Tour, będzie kosztować 19,99 USD za 48-godzinny wynajem. Będzie szeroko dostępny za pośrednictwem Comcast, ATT, DIRECTV, Dish, Spectrum, Verizon, Frontier, Amazon, FandangoNow, Vudu, Microsoft i Redbox On Demand. Informer przybywa 6 listopada z Vertical Entertainment. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: The Informer Trailer #2 Has Ana de Armas & Joel Kinnaman Caught in a Drug War
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: