Wpis powstał dzięki współpracy z:

Fear the Walking Dead Bounty Hunter: Kim jest Emile i jakie jest znaczenie klucza?

Biedny Morgan Jones widział lepsze dni po tym, jak został postrzelony i pozostawiony na śmierć w Cliffhanger 5 sezonu Fear the Walking Dead, ale szybko dowiaduje się w premierze sezonu 6, że gangrena zjadająca jego ciało jest najmniejszym z jego zmartwień. Jest łowca nagród z toporem o imieniu Emile LaRoux (Demetrius

Emile jest niespodziewanym antagonistą w sezonie 6 Fear the Walking Dead. Kim on jest i czego chce od Morgana?

Biedny Morgan Jones widział lepsze dni później został postrzelony i pozostawiony na śmierć w Cliffhanger Fear the Walking Dead w sezonie 5, ale szybko dowiaduje się w premierze sezonu 6, że gangrena zjadająca jego ciało jest najmniejszym z jego zmartwień. Na jego tropie jest łowca nagród z siekierą, Emile LaRoux (Demetrius Grosse), wynajęty do odebrania głowy Morganowi dla Virginii, która jest zbyt wielkim tchórzem, by sama dokończyć robotę.

Emile zostaje nic więcej niż jednorazowy złoczyńca, który miał rozpalić nowe życie w Morgan, który stracił wolę życia po pokonaniu przez pionierów w zeszłym sezonie, ale jego wprowadzenie również drażni kilka rzeczy na temat sezonu 6. Po pierwsze, już samo istnienie Emile’a potwierdza, że ​​po wszechświecie The Walking Dead wędrują łowcy nagród, gotowi odrąbać głowy. To oczywiście może wydawać się przesądzone, ponieważ wszechświat ten jest najbardziej znany z absolutnego bezprawia, ale po raz pierwszy spotykamy prawdziwego łowcę nagród od 10 lat od premiery The Walking Dead.

Dowiadujemy się również, że ktoś wynajął Emile’a do odzyskania klucza, który prawdopodobnie ma na celu odblokowanie czegoś wewnątrz tej łodzi podwodnej, którą widzimy w ostatnich sekundach „The End Is the Beginning”. Ten odcinek tak naprawdę nie daje nam zbyt wielu informacji o kluczu poza drażnieniem, ale fakt, że ktoś potrzebował profesjonalnego zabójcy, takiego jak Emile, aby go zdobyć, oznacza, że ​​klucz ma ogromne znaczenie dla danej grupy. Czy to MacGuffin, czy klucz do czegoś niebezpiecznego czekającego w tej łodzi podwodnej – może broń nuklearna? – prawdopodobnie dowiemy się więcej na ten temat przed końcem sezonu.

Jeśli chodzi o samego Emile’a, ten fascynujący nowy czarny charakter spotkał swój koniec szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał. Podczas ich kulminacyjnej bitwy ranny Morgan udaje się pokonać łowcę nagród i dźgnąć go w klatkę piersiową, zabójczy cios, który Morgan podąża za odcięciem głowy Emile’a. To wielka chwila dla naszego poległego bohatera, który postanawia po raz kolejny przelać krew, aby pomóc tym, którzy go potrzebują. Pod koniec odcinka Morgan włożył kowbojski kapelusz i prochowiec Emile’a, ogłaszając przez radio, że „Morgan Jones nie żyje”, aby wszyscy mogli to usłyszeć, w tym wyraźnie przerażona Wirginia.

Czy krótki czas Emile’a w serialu wpłynął na sposób na powrót bardziej brutalnego Morgana? Fani, którzy pamiętają czas bohatera w The Walking Dead, wiedzą, do czego zdolny jest Morgan, gdy przekroczył krawędź, a ostatnie minuty „The End Is the Beginning” wydają się drażnić, że po raz kolejny poszedł ciemniejszą ścieżką.

„Masz teraz do czynienia z kimś innym,” Morgan mówi Virginii przez radio, gdy patrzy na odciętą głowę Emile’a. Ale czy to „czysty” Morgan, czy jego wersja, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy? Swoją drogą, pewnie jedzie na swoim koniu, prawdopodobnie planując zemstę za to, co Virginia i Pioneers zrobili jemu i jego grupie, myślę, że to drugie.

Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy będziemy dowiedz się więcej o Morgan i Fear the Walking Dead w sezonie 6!

Tytuł oryginalny: Fear the Walking Dead Bounty Hunter: Who Is Emile and What Is the Meaning of the Key?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: