Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pingwin Colina Farrella wkracza w światło dzienne w najnowszych zdjęciach z planu Batmana

Batman wraca do pracy, o czym świadczą zupełnie nowe zdjęcia zza kulis obsady i ekipy.

Batman wraca do pracy, o czym świadczą zupełnie nowe zdjęcia zza kulis obsady i ekipy.

Pingwin Colina Farrella pojawia się na kilku nowych zdjęciach z The Batman. Po raz pierwszy zobaczyliśmy Farrella jako kultowego złoczyńcę, gdy Matt Reeves zaprezentował oficjalny zwiastun. Jednak był to prawdziwy moment, w którym można było przegapić moment, w którym wielu fanów DC nie było pewnych, czy to rzeczywiście Farrell. Nowe zdjęcia z planu dają nam jak dotąd najlepszy wygląd Farrella jako The Penguin / Oswald Cobblepot i jest naprawdę nie do poznania.

Colina Farrella można zobaczyć na zdjęciach obok Seleny Kyle Zoe Kravitz i Bruce’a Wayne’a Roberta Pattinsona. . Trio jest na pogrzebie i nawet w biały dzień prawie niemożliwe jest zobaczenie Farrella za całym makijażem i protetyką. W sierpniu Matt Reeves podzielił się pewnymi informacjami na temat Oswalda Cobblepota Farrella. Oz nie jest jeszcze królem, którym się stanie, powiedział Reeves podczas wydarzenia DC FanDome. W rzeczywistości pingwin nie lubi nazywać się pingwinem. Najwyraźniej też nie lubi zbytnio Bruce’a Wayne’a, sądząc po wyglądzie tych zdjęć.

Matt Reeves wcześnie przygląda się Bruce’owi Wayne’owi, Selenie Kyle, Edwardowi Nigmie i Oswaldowi Cobblepotowi w Ordynans. Postacie nie wyglądają jak wersje, które widzieliśmy w przeszłości, co zostało zrobione celowo przez Matta Reevesa. Reżyser tworzy coś zupełnie wyjątkowego dla fanów DC, co może być postrzegane jako hazard, chociaż wszyscy wydawali się kochać to, co widzieli w zwiastunie The Batman. Zwiastun szybko zyskał miliony wyświetleń i przejął całe wydarzenie DC FanDome.

Colin Farrell mówił niedawno o wcieleniu się w rolę Oswalda Cobblepota w filmie The Batman. Oglądałem filmy Batmana z moimi dziećmi, ale ten scenariusz wydaje się niesamowicie oryginalny, powiedział Farrell. Opiera się na nim, ale nie pożycza, jest zrodzony z mitologii tej postaci, Bruce’a Wayne’a, Batmana i Gothama. Farrell dodał, że podejście Matta Reevesa do postaci wydaje się czymś, czego nigdy wcześniej nie widział. Matt Reeves wykonał niesamowitą pracę, utrzymując ją znajomą, a jednocześnie wyjątkową i nową. Bycie częścią tego jest naprawdę ekscytujące. Patrząc na zdjęcia aktora, trudno powiedzieć, że w ogóle tam jest.

Data premiery Batmana została właśnie opóźniona. Warner Bros. właśnie ogłosił, że film przenosi się od 1 października 2021 r. Do 4 marca 2022 r. Fani DC będą musieli czekać dość długo, aby zobaczyć Colina Farrella w pełnym makijażu pingwina na dużym ekranie, chociaż zwiastun zostanie wydany przed tym czasem, co najprawdopodobniej pojawi się na przyszłorocznym San Diego Comic-Con lub na DC FanDome, jeśli Warner Bros. zdecyduje się na kolejny. Podczas gdy czekamy, aż pojawi się więcej materiału, możesz obejrzeć zdjęcia z zestawu Batmana powyżej i poniżej, dzięki kontowi Total Remakers na Twitterze.

Tytuł oryginalny: Colin Farrell’s Penguin Steps Into the Daylight in Latest The Batman Set Photos
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: