Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Blade 4K przybywa, Marvel’s Day Walker wraca do domu na Boże Narodzenie

Warner Bros. wypuścił nowy zwiastun wydania Blade 4K Ultra HD, zremasterowanej wersji filmu Wesley Snipes Marvel.

Warner Bros. opublikował nowy zwiastun wydania Blade 4K Ultra HD, zremasterowanej wersji filmu Wesley Snipes Marvel.

Blade wraca do domu w ultra- wysoka rozdzielczość w sam raz na Boże Narodzenie. Warner Bros. wydało nowy zwiastun filmu Marvel z 1998 roku, w którym występuje Wesley Snipes, który zapowiada nadchodzącą wersję 4K Ultra HD. Wygląda na to, że w każdym calu jest to krwawy film o wampirach z oceną R, który wszyscy pamiętamy, po prostu wyglądający trochę ostrzej niż do tego jesteśmy przyzwyczajeni.

Zwiastun działa jako główna rola filmu. Nie ma nic do zepsucia, odkąd film wyszedł ponad 20 lat temu. Przede wszystkim podkręca reedycję i próbuje przekonać fanów, że Blade będzie warte odebrania na 4K. Dla fanów Marvela, którzy również są już na pokładzie pociągu 4K, prawdopodobnie nie będzie to trudna sprzedaż. Nowe wydanie będzie zawierało również kilka dodatkowych funkcji, takich jak komentarz z Wesleyem Snipesem, Stephenem Dorffem, Davidem S. Goyerem, Theo Van De Sande, Kirkiem M. Petruccelli i Peterem Frankfurtem. Będzie miał również izolowaną ścieżkę dźwiękową z komentarzem kompozytora Marka Ishama i kilkoma felietonami.

Oprócz Wesleya Snipesa w obsadzie znajdą się także Stephen Dorff, Kris Kristofferson, N’Bushe Wright, Donal Logue, Udo Kier i Sanaa Lathan. Stephen Norrington sterował adaptacją Marvel Comics, która zarobiła 131 milionów dolarów w kasie podczas pierwotnej emisji. Chociaż to niewiele według współczesnych standardów, pomogło uratować markę Marvel i utorowało drogę do dwóch sequeli. Do tej pory franczyza zarobiła na całym świecie 416 milionów dolarów. To również podniosło poprzeczkę dla X-Men z 2000 roku, co naprawdę otworzyło drzwi do współczesnych filmów o superbohaterach, jakie znamy. Ale to by się nie wydarzyło bez Blade’a.

W pewnym momencie Wesley Snipes powiedział, że ma nie jeden, ale dwa różne możliwe projekty Blade w fazie rozwoju w Marvel Studios. To się nie wydarzyło, chociaż krótko i nieoficjalnie powtórzył tę rolę w jednym z odcinków What We Do in the Shadows. Zamiast tego studio dąży do ponownego uruchomienia, w którym główną rolę zagra zdobywca Oscara Mahershala Ali. Nie ma jeszcze informacji o tym, kto pokieruje ponownym uruchomieniem lub kiedy rozpocznie się produkcja, ale będzie to część Fazy 5 MCU, a skład fazy 4 jest już na miejscu. Snipes ze swojej strony pobłogosławił projekt.

Teraz Marvel zaczyna eksperymentować z ideą multiwersu z Doktorem Strange w Multiverse of Madness, a także Spider-Manem 3 To mogłoby (z naciskiem na to) utorować drogę Wesleyowi Snipesowi do powrotu w jakimś charakterze. Ujawniono także okładkę albumu, na której z przodu dumnie widnieje Snipes jako Daywalker. Pakiet combo Ultra HD Blu-ray kosztuje 24,99 USD. Jest obecnie dostępny do zamówienia w przedsprzedaży za pośrednictwem cyfrowych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon. Blade pojawi się w jakości 4K 1 grudnia od Warner Bros. Koniecznie sprawdź sam zwiastun.

Tytuł oryginalny: Blade 4K Trailer Arrives, Marvel’s Day Walker Is Coming Home for Christmas
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: