Wpis powstał dzięki współpracy z:

Everybody’s Talking About Jamie Trailer przenosi musicalowy hit do kin w lutym tego roku

20th Century Studios wydało pierwszy zwiastun Everybody's Talking About Jamie, który trafi do kin w 2021 roku.

Mamy pierwszy zwiastun Everybody’s Talking About Jamie. Służy to jako adaptacja przebojowego musicalu o tym samym tytule i występuje w roli głównej debiutanta Maxa Harwooda. Pochodzi z wytwórni Disney’s 20th Century Studios, która powstała po fuzji Disney / Fox w zeszłym roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem (a rok 2020 nas czegoś nauczył, być może nie), będzie to jeden z pierwszych dużych filmów, które trafią do kin w przyszłym roku. Opierając się na zwiastunie, wygląda to na wielką, wypełnioną muzyką uroczystość, która bardzo skorzysta na doświadczeniu teatralnym.

Zwiastun rozpoczyna się od tego, jak Jamie zaczyna dzień przez jego rutynę. Nauczyciel pyta klasę, co każdy chce zrobić w karierze, a Jamie z dumą deklaruje, że chce być performerem. Jego nauczyciel natychmiast poddaje w wątpliwość te plany. Widzimy, że z ojcem, który jest rozczarowany tym, jak wyszedł jego syn, są wysokie napięcia. Marzy o zostaniu drag queen i ostatecznie znajduje mentora, granego przez Richarda E. Granta, który inspiruje go do podążania tą drogą, pomimo wielu przeszkód na swojej drodze. Mamy przebłyski muzyki i numerów tanecznych, które są ogromne, popowe i kolorowe.

Gwiazdy filmowe Sarah Lancashire, Lauren Patel, Shobna Gulati, Ralph Ineson, Adeel Akhtar, Samuel Bottomley, Sharon Horgan i Richard E. Grant. Jonathan Butterell, który wyreżyserował przedstawienie teatralne, debiutuje adaptacją jako reżyser. Scenariusz i teksty są autorstwa Toma MacRae, z piosenkami Dana Gillespie Sellsa i ścieżką dźwiękową z Sellsa i Anne Dudley. Mark Herbert, Peter Carlton i Arnon Milchan produkują z Yarivem Milchanem, Michaelem Schaeferem, Natalie Lehmann, Daniel Battsek, Ollie Madden, Peter Balm, Niall Shamma i Jes Wilkins na pokładzie jako producenci wykonawczy.

Everybody’s Talking O Jamie skupia się Jamie New, 16-latek, który nie do końca pasuje. Zamiast robić prawdziwą karierę, marzy o zostaniu drag queen. Niepewny swojej przyszłości wierzy, że będzie sensacją. Wspierany przez swoją kochającą matkę i przyjaciół, Jamie pokonuje uprzedzenia, bije łobuzów i wychodzi z ciemności na światło dzienne.

Większość głównych filmów z kalendarza, z kilkoma wyjątkami, została opóźniona 2021 w ostatnich tygodniach. Było to w odpowiedzi na słabe wyniki w filmach takich jak Tenet i The New Mutants. Opóźnienia doprowadziły do ​​dalszej niepewności co do tego, że kina mogą pozostać otwarte bez pomocy rządu, a Cineworld ponownie zamyka wszystkie swoje lokalizacje na czas nieokreślony. Tak więc, czy w przyszłym roku pojawią się kina, w których będzie można zagrać ten lub jakikolwiek duży film, dopiero się okaże. Tak czy inaczej, Everybody’s Talking About Jamie pojawi się obecnie w kinach 26 lutego 2021 roku z 20th Century Studios. Koniecznie sprawdź sam zwiastun.

Tytuł oryginalny: Everybody’s Talking About Jamie Trailer Brings the Hit Musical to Theaters This February
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: