Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jamie Lee Curtis myśli, że Chris Evans mógł ujawnić swoje nagie zdjęcie w celu

We wrześniu Chris Evans przypadkowo pokazał swoim fanom w mediach społecznościowych trochę więcej, niż zamierzał.

We wrześniu Chris Evans przypadkowo pokazał swoim fanom w mediach społecznościowych trochę więcej, niż zamierzał.

Czy aktor Captain America Chris Evans ujawnił swoje nagie zdjęcie na cel, powód? Jamie Lee Curtis, współgwiazda zespołu Knives Out, uważa, że ​​mogło to być zamierzone. W połowie września Evans odkrył, że jego nazwisko zyskuje popularność w mediach społecznościowych na każdej platformie po tym, jak opublikował wideo, na którym jego rodzina gra w grę. Pozornie było to całkowicie zdrowe i wydawało się dokładnie tak, jak wielu fanów Marvel Cinematic Universe spodziewało się od niego.

Jednak omawiany film był nagraniem ekranowym, a kiedy się skończył, Chris Obraz Evansa pojawił się na krótko, co spowodowało, że niektórzy detektywi internetowi zrobili zrzut ekranu i powiększyli wszystkie obrazy. Jeden szczególny obraz przedstawiał genitalia Kapitana Ameryki i rozprzestrzeniał się daleko i szeroko z zawrotną prędkością. Szybko go usunął i po kilku godzinach Evans odpowiedział na incydent. Teraz, gdy mam twoją uwagę [emoji z dłonią twarzy] … GŁOSUJ 3 listopada !!!,

Kiedy Jamie Lee Curtis zobaczyła obraz, pogratulowała swojemu synowi z Knives Out, mówiąc: Mój chłopak! Dumny z niego. Mam MOJĄ uwagę! W nowym wywiadzie z Kelly Clarkson, Curtis został zapytany o incydent dotyczący nagiego zdjęcia Chrisa Evansa. – Już się pocę – powiedziała. Następnie stwierdziła, że ​​to wszystko mogło nie być przypadkiem. Moje pytanie brzmi: jest taki mądry i niewiarygodnie piękny, zaczęła. Zastanawiam się, czy to było w ogóle zaplanowane? Clarkson zgodził się, stwierdzając: Och, jest taki sprytny! Wydaje mi się, że było to zaplanowane tylko dlatego, że próbował skłonić ludzi do głosowania.

Według Chrisa Evansa, cały incydent był żenujący, ale zauważył, że to się nazywa odwrócenie grymasu do góry nogami. Gwiazda Avengers Endgame kontynuowała: To był interesujący weekend pełen lekcji, wielu pouczających chwil. To żenujące, ale musisz toczyć się z ciosami. Mam fantastycznych fanów, którzy przyszli mi wesprzeć. Fani MCU skoczyli tuż za aktorem, który zaczął zalewać media społecznościowe pełnymi jego zdjęciami, próbując zagłuszyć pandemonium nagich zdjęć. W większości działało.

Jamie Lee Curtis powiedziała również Kelly Clarkson, że myślała o zrobieniu żartu z sytuacji dotyczącej nagich zdjęć Chrisa Evansa, kiedy po raz pierwszy poruszyła ten temat w mediach społecznościowych. Mogłabym zażartować i powiedzieć, że wziął się za swojego filmowego ojca, Don Johnsona, powiedziała, co jest nawiązaniem do jego ekranowego ojca w Knives Out. Ponieważ jestem naprawdę bliską przyjaciółką Melanie Griffith, powiedziała, mając na myśli byłą żonę Johnsona. Jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek i jest od zawsze i dwukrotnie była jego żoną. Nie jest jasne, czy Evans celowo ujawnił swoją nagość. Możesz przeczytać powyższy wywiad z Jamiem Lee Curtisem, dzięki kanałowi The Kelly Clarkson Show na YouTube.

Tytuł oryginalny: Jamie Lee Curtis Thinks Chris Evans May Have Leaked His Nude Photo on Purpose
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: