Wpis powstał dzięki współpracy z:

Film Furiosa obsadza Anyę Taylor-Joy w roli głównej, dodaje Chris Hemsworth, Yahya Abdul-Mateen II

Wygląda na to, że Furiosa George'a Millera, prequel do Mad Max: Fury Road, jest gotowa do wprowadzenia go na dysk. A jego obsada zapewnia mnóstwo koni mechanicznych poza bramą, a Anya Taylor-Joy, Yahya Abdul-Mateen II i Chris Hemsworth dołączają do nowego filmu osadzonego w uniwersum „Mad Max”.

Furiosa, prequel Mad Maxa George’a Millera, znalazł swojego wojownika drogi w Anya Taylor-Joy, jednocześnie obsadzając także Chrisa Hemswortha i Yahyę Abdul-Mateena II.

Wygląda na to, że Furiosa George’a Millera, prequel do Mad Max: Fury Road, jest gotowa do wprowadzenia go na przejażdżkę. A jego obsada zapewnia mnóstwo koni mechanicznych poza bramą, a Anya Taylor-Joy, Yahya Abdul-Mateen II i Chris Hemsworth dołączają do nowego filmu osadzonego w uniwersum Mad Maxa.

Obsada Taylor-Joy nie jest całkowitym zaskoczeniem, ponieważ Miller przez ostatni rok dawał jasno do zrozumienia, że ​​zamierza obsadzić młodszego aktora w wieku dwudziestu lat, aby zobrazował historię pochodzenia Furiosy. Chociaż było to słodko-gorzkie dla fanów i Charlize Theron, która była nominowana do Oscara za zrobienie postaci w 2015 roku, mówi się, że Taylor-Joy od miesięcy wybierze Millera i jest zdecydowanie wschodzącą gwiazdą.

Argentyńsko-angielsko-amerykańska artystka, będąca przełomowym liderem serialu The Witch z 2016 roku, cieszyła się wczesną karierą, występując zarówno w ukochanych gatunkach, takich jak Split (2017), jak i prestiżowych, takich jak urocza tegoroczna Emma. adaptacja i Queen’s Gambit w serwisie Netflix. Dzięki obsadzie w roli Furiosa jest teraz w filmie franczyzowym.

Inne castingi są równie imponujące, ponieważ Abdul-Mateen również miał kilka lat po pojawieniu się w Aquaman w 2018 roku, a następnie absolutnie niszcząc publiczność jako niebieski Cal Abar w Watchmen HBO. Wkrótce zagra także główną rolę Bobby’ego Seale’a, współzałożyciela Partii Czarnych Panter w The Trial of the Chicago 7 w serwisie Netflix. Tymczasem Hemsworth jest oczywiście najbardziej znany z roli Thora w uniwersum Marvel Cinematic, w tym w nadchodzącym Thor: Love and Thunder, który wyreżyseruje Taika Waititi.

To, kogo Abdul-Mateen i Hemsworth przedstawiają w Furiosa, jest w tej chwili trzymane w tajemnicy, ale jako osobista spekulacja, byłoby bardzo interesujące zobaczyć Hemswortha w roli tak ciężkiego jak Immortan Joe…,

Furiosa jest pisana przez Millera i częstego współpracownika Douga Mitchella. Para prawdopodobnie pracuje nad tajemniczą historią Furiosy, którą Miller i Nick Lathouris stworzyli dla siebie i Therona na Fury Road, ale która jest tajemnicą publicznie. Historia jest jednak najwyraźniej na tyle pociągająca, że ​​Miller kontynuuje tę narrację jako kolejny film fabularny po arcydziele akcji z 2015 roku.

Przed graniem w Furiosę Taylor-Joy można zobaczyć w horrorze Edgara Wrighta Last Night in Soho, który został opóźniony do 2021 roku z powodu pandemii COVID-19, oraz The Northman, który ponownie łączy ją z reżyserem The Witch Robertem Eggersem na opowieść o Wikingach i zimie. W międzyczasie Abdul-Mateen kręci Matrix 4 wraz z Keanu Reevesem i ma wrócić do Aquamana 2.

Tytuł oryginalny: Furiosa Movie Casts Anya Taylor-Joy as Lead, Adds Chris Hemsworth, Yahya Abdul-Mateen II
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: