Wpis powstał dzięki współpracy z:

Grenlandia ma nową datę premiery transmisji Premium w USA przed wejściem na HBO Max w 2021 roku

Film katastroficzny Grenlandia ma zostać wydany przez PVOD w grudniu i trafi do HBO Max w przyszłym roku.

Film katastroficzny Grenlandia, którego głównym bohaterem jest Gerad Butler, będzie teraz dostępny jako płatny film na żądanie w Stanach Zjednoczonych w grudniu tego roku, całkowicie z pominięciem kin. Początkowo planowana premiera kinowa miała miejsce 12 czerwca 2020 r., Grenlandia musiała zmierzyć się z kilkoma opóźnieniami i przesunięciem daty premiery, a teraz ma trafić na PVOD 18 grudnia, w cenie 19,99 USD za 48-godzinny wynajem.

Grenlandia stała się hitem na całym świecie, więc ekscytujące jest zaprezentowanie go amerykańskiej publiczności w PVOD – powiedział Adam Fogelson, prezes STXfilms Motion Picture Group.

Grenlandia była Niedawno wycofano go z wydania na czas nieokreślony, przed przeniesieniem do sierpnia, a następnie ponownie do września, zanim teraz od razu trafi do streamingu w tym roku. Oprócz krajowej premiery PVOD w grudniu, prawa do transmisji na Grenlandię podobno zostały sprzedane HBO za 20-30 milionów dolarów, które wydadzą je na początku 2021 roku i będą transmitować je na ich wyłącznej usłudze HBO Max. Grenlandia będzie również dostępna w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii na Amazon Prime od 13 października 2020 roku.

Grenlandia zaczyna się, gdy naukowcy odkryją, że fragmenty komety uderzą w Ziemię za kilka dni i będą prawdopodobnie spowodować wyginięcie ludzkości. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest schronienie się w grupie bunkrów na Grenlandii. Grenlandia podąża za rodziną, która musi walczyć o przetrwanie, zmierzając do zbawienia, zanim kometa zderzy się z planetą. John Garrity (Gerard Butler), jego żona Allison (Morena Baccarin), będąca w separacji, i młody syn Nathan odbywają niebezpieczną podróż do ich jedynej nadziei na sanktuarium.

Wśród przerażających doniesień o miastach na całym świecie są niszczone przez fragmenty komety, Garrity doświadczają tego, co najlepsze i najgorsze w ludzkości, kiedy walczą z rosnącą paniką i bezprawiem, które ich otaczają. Gdy odliczanie do globalnej apokalipsy zbliża się do zera, ich niesamowita wędrówka kończy się desperackim lotem w ostatniej chwili do możliwej bezpiecznej przystani. Grenlandia obiecuje rodzaj apokaliptycznej akcji, którą można zobaczyć w innych filmach katastroficznych o zderzaniu komet, Deep Impact i Armageddon, i szkoda, że ​​widzowie nie zobaczą tego na dużym ekranie.

Grenlandia znajduje reżysera Ric’a Romana Waugha na czele i ponownie współpracuje z Gerardem Butlerem, przy czym obaj pracowali nad zeszłorocznym finałem serii akcji Fallen, Angel Has Fallen, w którym bohater Butlera Mike Banning został wrobiony w próbę zamachu na prezydenta i zmuszony do unikania własnej agencji i FBI, próbując odkryć prawdziwe zagrożenie. Grenlandia dołącza do stale rosnącej listy głośnych filmów, które omijają kina w obecnych warunkach globalnych. Jak dotąd są to horror Antebellum, Sarah Paulson’s Run i You Should Have Left z udziałem Kevina Bacona i Amandy Seyfried. Disney eksperymentował również z transmisją strumieniową, wypuszczając remake Mulan na żywo bezpośrednio na Disney +, a także niedawno ogłosił, że film Pixar Soul będzie podążał tą samą ścieżką, udostępniając go w Boże Narodzenie bez dodatkowych opłat dla subskrybentów. Grenlandia jest dystrybuowana przez STX Entertainment.

Tytuł oryginalny: Greenland Gets New U.S. Premium Streaming Release Date Before Hitting HBO Max in 2021
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: